Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

Z mistrzami tańca o międzynarodowej sławie

Opis

4.7 / 5
13 ocen
Recenzje
Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe
Zmysłowe duety i wariacje solowe, a to wszystko w wykonaniu najwybitniejszych tancerzy w Polsce. Zapraszamy na niezwykłą galę wypełnioną arcydziełami, takimi jak: „Jezioro łabędzie”, „Śpiąca królewna” czy „Dziadek do orzechów”.

Światowy balet na najwyższym poziomie zaprezentują tancerze Polskiego Baletu Narodowego na czele z międzynarodowymi sławami, m.in. z Vladimirem Jaroshenko. To rosyjsko-polski tancerz baletowy typu danseur noble (tancerz szlachetny). Od września 2007 r. jest na stałe związany z Polską i Teatrem Wielkim – Operą Narodową, w której występuje w roli pierwszego tancerza. Na scenie towarzyszyć mu będzie kilkunastu utalentowanych tancerzy światowej klasy, którzy wcielą się w kultowe postacie baletowe.

Bogaty program, piękne aranżacje taneczne na najwyższym artystycznym poziomie oraz muzyka wielkich kompozytorów zamienią ten wieczór w niezapomnianą ucztę! To widowisko nie tylko dla koneserów baletu, lecz również dla tych, którzy dopiero poznają piękno tanecznego świata. 
 
Zapraszamy Państwa na pełną emocji podróż do roztańczonego i magicznego świata baśni i tańca.


Obsada:
Vladimir Yaroshenko 
Yuka Ebihara
Patryk Walczak
Irina Wasilewska
Anna Kipshidze
Gregor Giselbrecht
Olga Yaroshenko
Vadzim Kezik
Jaeeun Jung
Aoi Choji
Svetlana Ovsyankina
Lubow Chmielewska
Natalia Kamińska
Nika Afonina

 Choreografia: Marius Petipa, Michaił Fokin, Jean Coralli, Jules Perrot, Lew Iwanow, Lorenzo Alberti, Eduard Bablidze, Antonio Lanzo
Opracowanie choreograficzne: Lorenzo Alberti
 Opracowanie scenograficzne: Tomasz Fabiański
Opracowanie światła i dźwięku: Eligiusz Baranowski
 Reżyseria: Jarosław Sidorkiewicz 
 Produkcja: Jarosław Sidorkiewicz oraz Adria Art
 
 
Czas trwania gali: 2,5 godziny z 1 przerwą

Bilety

Recenzje (13)

Bardzo dobre przedstawienie .Ciekawie dobrany repertuar. Niestety fatalny konferansjer.
A. Wrocław 2020-02-24 18:00:00
Sam taniec i choreografia piękne. Jedna gwiazdkę zabrały: błędy techniczne na końcu przedstawienia, prowadzący z raczej drętwymi żartami, brak najbardziej znanych utworów które reklamowały wydarzenie.
Anna Wrocław 2020-02-24 18:00:00
Nie znam się zupełnie na balecie, ale już od dłuższego czasu chciałam zobaczyć jak to powinno wyglądać w wykonaniu profesjonalistów. Było niesamowicie! Jestem pełna podziwu dla umiejętności tancerzy. Mam nadzieję obejrzeć niektóre z przedstawianych baletów, tym razem w całości. Dziękuję!
KZ Wrocław 2020-02-24 18:00:00
wspaniałe, niezapomniane widowisko
Wrocław 2020-02-24 18:00:00
było ok!
Wrocław 2020-02-24 18:00:00

Adres

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
Al. Wojska Polskiego 38
58-500 Jelenia Góra
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.