Teatr

Berek, czyli upiór w moherze

Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych

Opis

4.9 / 5
515 ocen
Recenzje
Berek, czyli upiór w moherze
Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli „Berek 2” to przepis na udany wieczór!

Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie? 

Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym – nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła. 

Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!


Obsada: 
Ewa Kasprzyk 
Maria Niklińska 
Daniel Olbrychski 
Antoni Pawlicki 
Kamil Kula/Cezary Kaźmierski
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

Recenzje (515)

2022-06-12 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Czytając opis spektaklu obawiałem się, że fabuła będzie opierała się jedynie na kontrowersjach, stereotypach. Zostałem mile zaskoczony, bo dzięki świetnej grze aktorów (szczególne wyrazy uznania dla p. Kasprzyk!), zabawnym i pełnym polotu dialogom, dawno tak się nie ubawiłem, dobrym mądrym humorem! Oprócz samej rozrywki, jak przystało na komedię, było miejsce na morał, co mnie jeszcze bardziej ucieszyło. Dziękuję wszystkim Państwu przygotowującym ten spektakl.
Kamil
2022-06-12 16:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Spektakl bardzo słaby, przewidywalny, nieśmieszny. Fatalne nagłośnienie (trzeba się było skupić żeby słyszeć, pomijam fatalną dykcję aktorów, ale zupełnie jakby nie działało nagłośnienie). Nie polecam.
zolza
2022-06-12 16:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Wspaniałe przedstawienie, świetna gra aktorów, bardzo zabawne teksty, Pani Ewa Kasprzyk zaskakująca, jako "upiór w moherze", początkowo jej nie poznałam ;-)
Ola
2022-06-12 16:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Super spektakl,najbardziej podobała mi się świetna gra Pani Ewy Kasprzyk..Pan Daniel też w świetnej formie. Polecam wszystkim,na pewno wyjdziecie w dobrym humorze:)
Ira
2022-06-12 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Bawiliśmy się świetnie. Polecam wszystkim, rozrywka na wysokim poziomie. Aktorzy fenomenalni.
Borys

Adres

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.