Wybierz miasto
koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Opis

Michał Szpak - The Moon Tour
Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.
„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.
Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.
„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.
Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show. 

Bilety

Recenzje

Zachwyt u mnie był ogromny! Ciary i łzy wzruszenia od początku do końca, bo emocje i przekaz niesamowity. To nie koncert a spektakl muzyczny na wysokim poziomie, utwory dopracowane muzycznie do perfekcji zsynchronizowane z mistrzowskim wokalem Michała przenosiły w inny wymiar. Jedynie co, to zbyt szybko minął tam czas i mam niedosyt ....dlatego już szukam biletów na ostatnie odsłony The Moon Tour Częstochowa i Kraków.
Maryla L. Katowice 2020-02-14 19:00:00
Piękny koncert .Wspaniała muzyka piękne iluminacje .Polecam
terman Katowice 2020-02-14 19:00:00
Dobry koncert, świetny artysta, ciepły człowiek 👍
Zuzastar Katowice 2020-02-14 19:00:00
Piękny koncert z mądrym przesłaniem,wycyzelowany artystycznie,okraszony ciepłem własnym artysty - super przeżycie ! wspaniały głos artysty plus wspaniali muzycy,szacunek dla widza - brawo!!!
be Katowice 2020-02-14 19:00:00
Wspaniały koncert. Piękny występ Michała, pełen emocji i ekspresji.
Rasmina Katowice 2020-02-14 19:00:00

Adres

Teatr Muzyczny ROMA
ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.