Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Opis

4.9 / 5
71 ocen
Recenzje
Michał Szpak - The Moon Tour
Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.
 
„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.
 
Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.
 
Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity. 

Recenzje (71)

Jak zwykle cudownie i profesjonalnie. Czekam na kolejny koncert Pana Michała.
Krystyna Kraków 2020-10-09 19:00:00
Wspaniały koncert!!! Minus dla organizatorów - w związku z ogłoszeniem o ponownym wyborze miejsc siedzących pojawił się problem zdublowanych biletów. Osoby, które nie kupiły biletów drogą elektroniczną nie miały szans na ponowny wybór miejsc. Z tego powodu zrobiło się zamieszanie.
Gab. Kraków 2020-10-09 19:00:00
Występ Michała Szpaka zachwycał w każdym calu, pod względem głosu i obrazu, z bardzo ważnym i aktualnym przesłaniem, tylko szkoda że ostatni z tej trasy i nie wiemy kiedy następne spotkanie z mega talentem
Sylwia Kraków 2020-10-09 19:00:00
Koncert, a właściwie wspaniały spektakl muzyczny z piękną oprawą wizualną.
Anetta Kraków 2020-10-09 19:00:00
Koncert pełen emocji i "krzyku" w stronę ludzkości. Niezwykłe widowisko, które na długo pozostanie w pamięci.
Sylwia Kraków 2020-10-09 19:00:00

Adres

ICE Kraków Congress Centre
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.