Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Opis

Michał Szpak - The Moon Tour
Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.
 
„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.
 
Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.
 
Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity. 

Bilety

09.10.2020
19:00
ICE Kraków Congress Centre Kraków

Recenzje (56)

To nietuzinkowe wydarzenie...koncert-spektakl niosący wymowne przesłanie powinna zobaczyć publiczność w całej Polsce.
Dorota Warszawa 2020-09-12 19:00:00
Było cudownie! Magicznie i wyjątkowo! Michał i cały Jego zespół jest niesamowity i genialny! Nowe aranżacje powodowały cudowne wzruszenie i niezapomnianą ucztę duchową. Nie chciałam aby ten wieczór się skończył ... temat przewodni i cała oprawa dodawały wartości ponadprzeciętnej... ale małe są moje słowa, bo wszystko wydarzało się w sercu i duszy. Moi synowie byli tak samo poruszeni i dotknięci pięknem i genialnością zespołu jak ja. Bardzo chcielibyśmy to powtórzyć choćby i dziś!!!!! Koniecznie w przepięknym Teatrze ROMA !!! bardzo dziękujemy za niezapomniany wieczór! Dziękujemy MICHAŁ że JESTEŚ!!!! Jesteś cudowny, prawdziwy, wrażliwy i mega uzdolniony, a przy tym taki NASZ!!!! Kochany !!!! do zobaczenia wkrótce! Błagam - nagrajcie płytę z tego koncertu; z tym nowym aranżem i klimatem. Błagamy ! : )
Agnieszka, Wojtek, Marek Warszawa 2020-09-12 19:00:00
Po każdym koncercie Michała, z każdej jego trasy koncertowej (a każda jest totalnie inna) wychodzę przede wszystkim z jednym przeświadczeniem w głowie - Michał Szpak jest naprawdę wybitnym artystą. To nie był zwykły koncert, to był artystyczny spektakl muzyczny na bardzo wysokim poziomie. Genialny wokal i jednocześnie zdolności aktorskie Michała, wspaniałe aranżacje muzyczne, piękne wizualizacje stanowiące scenografię, niesamowity klimat i to czego nie znajdę u żadnego artysty, czyli autentyczność i kosmiczna energia płynące ze sceny. Michał cały jest muzyką, gdy śpiewa. Sam sobą tworzy niepowtarzalną sztukę. Uważam, że ten koncert powinien być profesjonalnie zarejestrowany w całości dla przyszłych pokoleń. Tematem przewodnim trasy jest Ziemia i człowiek, który w agresywny sposób degraduje przyrodę, a zatem jest tytułowym demonem dla Ziemi (TheMoon). Część środków z tej trasy zostanie przeznaczona na posadzenie lasu. Ten las zasadzi sam Michał z widzami, fanami, którzy udziałem w meet&greet dołożyli cegiełkę do szczytnego celu.
LW Warszawa 2020-09-12 19:00:00
Fantastyczny, emocjonujący koncert! SUPER!!!
Anetta Warszawa 2020-09-12 19:00:00
Niesamowity artysta. Piękny koncert❤️
Mariola Warszawa 2020-09-12 19:00:00

Artyści

Adres

ICE Kraków Congress Centre
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.