Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Mrozu - Aura Tour

Opis

Mrozu - Aura Tour
Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska. 

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych. 

W 2020 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

Bilety

Recenzje (21)

Było rewelacyjnie!!!!
Paulina Gorzów Wielkopolski 2020-08-30 19:00:00
Wybraliśmy koncert Mroza m.in. ze względu na miejsce, w którym miał się odbywać, czyli w Filharmonii. Niestety został przeniesony do amfiteatru, co mocno nas zaskoczyło. Dotychczasowe koncerty, na które kupowaliśmy bilety w przestrzeni zamkniętej zostały podzielone na dwie tury. Przyznacie Państwo, że odbiór muzyki w filharmonii a w amfiteatrze to dwa różne światy. Cenimy sobie Mroza i jego twórczość, jednak do amfiteatru nie dojechaliśmy. Zatem nie mamy pochlebnych słów dla organizatora imprezy. Joanna
Joanna Gorzów Wielkopolski 2020-08-30 19:00:00
Mimo zlej aury- deszczu na początku, mega koncert! Mrozu z zespołem dali czadu ! ❤❤❤
Neciaaa Gorzów Wielkopolski 2020-08-30 19:00:00
Wspaniały występ Mroza i zespołu Panowie jesteście najlepsi, zresztą Aura to jedna z moich najlepszych płyt, uczta! Poza tym świetna organizacja.
Arleta Gorzów Wielkopolski 2020-08-30 19:00:00
Mimo wprowadzonych zmian odnośnie miejsca koncertu z Filharmonii do Amfiteatru, uważam sam koncert za bardzo udany. Zaproponuje jednak dodatkowe rozwiązanie z którym już mieliśmy okazję się spotkać, a mianowicie rozdawane poduszki lub maty na ławki dla gości, aby można było wygodnie i sucho usiąć pod gołym niebem na koncercie. Może warto rozważyć takie rozwiązania. Oczywiście do zwrotu po koncercie przy portnierni lub wyjściu.
Iwona Gorzów Wielkopolski 2020-08-30 19:00:00

Artyści

Adres

Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.