Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Mrozu - Aura Tour

Opis

4.9 / 5
80 ocen
Recenzje
Mrozu - Aura Tour
Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska. 

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych. 

W 2021 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

Bilety

Recenzje (80)

Warto. Nie zapomniany koncert w tym wyjątkowym czasie - myślę że potrzebnym Nam wszystkim. Napewno wrócę na kolejny.
Bydgoszcz 2021-03-06 20:30:00
ŚWIETNA ZABAWA , KONCERT GENIALNY !
Bydgoszcz 2021-03-06 17:30:00
Coś wspaniałego! Miód dla uszu, piękne doznanie artystyczne, któremu towarzyszyła niesamowita energia. Ogień!
Ada & Kamil Bydgoszcz 2021-03-06 20:30:00
Długo wyczekiwany koncert Mroza był po prostu kosmiczny.Nie mkniej nie więcej.Dawno się tak dobrze nie bawiłem.Przy okazji płyty nr 6 też pójdę i też w 1ym rzędzie. Jedna smutna rzecz(chociaż zrozumiała),to fakt ,że nie było autografów.
Wowka Bydgoszcz 2021-03-06 17:30:00
Zespół dał czadu. Super koncert!
Łukasz Bydgoszcz 2021-03-06 17:30:00

Artyści

Adres

Filharmonia Podkarpacka
ul. Chopina 30
35-959 Rzeszów
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.