Blog

Od kiedy koncerty w 2021? Zobacz na żywo Lady Pank i Michała Szpaka!

Anna Stankiewicz-Sztybel
Tęsknicie za koncertami na żywo? Mamy dla was dobrą wiadomość! Na 2021 repertuar koncertów w Polsce pęka w szwach. Na żywo wystąpią dla Was: Lady Pank, Mrozu, Kasia Kowalska, Patrycja Markowska i Michał Szpak. To solidna dawka muzyki, której po lockdownie wszyscy potrzebujemy!

Kiedy zaczną się koncerty w 2021 roku? Wszyscy zadajemy sobie to samo pytanie. Tak jak nasi widzowie, tęsknimy za normalnością.

Jeszcze niedawno mogliśmy grać z obostrzeniami. W ten sposób zorganizowaliśmy koncert Mroza, Krzysztofa Cugowskiego czy Varius Manx.

Dzisiaj nawet takie koncerty są niemożliwe. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo ponownie spotkamy się pod sceną. Zobaczcie, jakie koncerty przygotowaliśmy dla was w całej Polsce na nadchodzący sezon.

Lady Pank – koncert na żywo z czterdziestką z przodu!

Lady Pank to zespół, który zna każdy Polak. Kto choć raz nie bawił się do takich hitów jak „Kryzysowa narzeczona” czy „Mniej niż zero”? Grupa, z Janem Borysewiczem i Januszem Panasewiczem na czele, w 2021 roku będą świętować swoje 40-lecie.

alt text

W ramach okrągłej rocznicy usłyszymy nie tylko dobrze znane wszystkim przeboje, ale również piosenki z najnowszej płyty Lady Pank – „LP-40”. Wśród nich znalazły się m.in. single „Ameryka” czy „Drzewa”.

Lady Pank ma już zaplanowaną całą trasę. Na żywo będzie można ich zobaczyć w Kielcach, Ostródzie, Kołobrzegu, Częstochowie i Bydgoszczy. Podróż po Polsce rozpocznie się latem, a zakończy jesienią!

Na koncertach 2021 nie zabraknie RapTour

Koncerty 2021 to nie tylko Lady Pank, ale również dobry hip-hop. A wszystko to za sprawą festiwalu RapTour, który zapewni nam cztery godziny najlepszego polskiego rapu. Na scenie w Bydgoszczy wystąpią tacy artyści jak Miły ATZ, OKI czy Włodi. Festiwal dotrze też do innych miast, z równie ciekawym składem!

alt text

RapTour to z pewnością jedna z najbardziej elektryzujących tras koncertowych w Polsce. Śledźcie stronę raptour.pl i sprawdźcie, czy w repertuarze pojawi się również wasze miasto.

Mrozu – kiedy koncerty?

Ostatni koncert Mroza rozszedł się w błyskawicznym tempie! Przed lockdownem zdążyliśmy spotkać się z widzami w Bydgoszczy. Teraz przyszedł czas na Rzeszów i Częstochowę. Sale zostały dostosowane do reżimów sanitarnych, żeby każdy koncert na żywo odbył się w bezpiecznych warunkach.

alt text

Mrozu to producent muzyczny, ale także autor tekstów. Jego piosenki łączą w sobie takie style jak blues, soul i rock’n’roll. Koncerty Mroza to pozytywna dawka energii, którą czuć w piosenkach: „Nic do stracenia” czy „Jak nie my, to kto”.

Koncerty Patrycji Markowskiej – tym razem akustycznie

Patrycja Markowska to stuprocentowa rockmanka. Na jej koncertach trudno jest usiedzieć w miejscu – nogi same rwą się do tańca. Scena dla Markowskiej to środowisko naturalne.

Podczas akustycznej trasy koncertowej panować będzie wyjątkowa, kameralna atmosfera. Ale będzie też okazja zaszaleć przy największych hitach artystki. Nie możecie odpuścić takiej okazji! Koncerty odbędą się jesienią w Lublinie i Bydgoszczy.

Koncerty 2021 w wykonaniu Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska zaprasza nas na koncerty z cyklu MTV Unplugged. W ten sposób będzie świętować swoje 25-lecie pracy artystycznej. Artystka to połączenie wyjątkowego głosu i niebanalnych kompozycji. Podczas jubileuszowego koncertu Kasia Kowalska zaprosiła do współpracy takie gwiazdy jak Edyta Bartosiewicz czy Stanisław Soyka. Na koncercie usłyszymy: „Antidotum”, „Pieprz i sól” czy „A to, co mam”.

alt text

Kasia Kowalska z trasą MTV Unplugged wystąpi m.in. w Poznaniu i Łodzi. W 2021 artystka będzie także kontynuować swoją trasę 25-lecia, która została przerwana przez lockdown. Koncerty odbędą się w Otrębusach, Toruniu i Bydgoszczy.

Michał Szpak na koncertach w 2021

Obok tego artysty nie można przejść obojętnie. Michał Szpak w 2020 roku skończył 30 lat. Mimo wciąż młodego wieku piosenkarz zdążył już zdobyć wiele cennych nagród i zyskać wielki fanklub. Udało mu się też wystąpić na Eurowizji z piosenką „Color Of Your Life”.

alt text

Jego najnowsza trasa FREEDOM z pewnością przyniesie mu kolejny sukces. Każdy, kto chociaż raz brał udział w koncertach Szpaka, wie, że te okraszone są nie tylko wyjątkowym głosem artysty. To prawdziwe widowisko – uczta dla uszu i oczu. Szpak podczas zaplanowanych koncertów w 2021 roku odwiedzi m.in. Wrocław.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.