Blog

Co na walentynki? Zobacz Cugowskiego, Muchę i Roznerskiego

Anna Stankiewicz-Sztybel
Krzysztof Cugowski na walentynkowy weekend? Czemu nie! Wyjedź ze swoją drugą połówką do Krakowa i zapomnij o troskach dnia codziennego. Sprawdź też, dlaczego spektakl „Pikantni” z Anną Muchą czy „Dwoje na huśtawce” z Mikołajem Roznerskim to idealna opcja dla zakochanych.

Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych – z mniejszym i większym stażem. Pary wręczają sobie upominki, spotykają się w restauracji, kinie czy teatrze. W związku z trwającą pandemią wciąż część obiektów pozostaje zamknięta. Na szczęście kilka z nich warunkowo otwiera się właśnie w walentynkowy weekend. Skorzystacie z tej opcji i spędzicie ze swoją ukochaną osobą wyjątkowy wieczór? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę!

Krzysztof Cugowski w Krakowie

A może by tak w ten dzień zakochanych odwiedzić Kraków? Zobaczyć na żywo smoka wawelskiego i Stare Miasto? Rankiem przespacerować się po mieście, a wieczorem wziąć udział w wyjątkowym koncercie Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów? To wszystko jest możliwe, wystarczy, że podejmiecie szybką decyzję i zarezerwujecie bilety – w końcu kultura wreszcie wraca do życia! Nic dziwnego – zakochanym zawsze sprzyja szczęście.

alt text

Koncert Krzysztofa Cugowskiego odbędzie się w sobotę 13 lutego o godz. 16 i 19 w kinie Kijów. Bilety cały czas są dostępne na naszej stronie TUTAJ. Dlaczego warto chociaż raz zobaczyć tego artystę na scenie? Cugowski to niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma. Muzyk występuje dla publiczności już ponad 50 lat! Jego nowa trasa koncertowa podsumowuje dotychczasową działalność muzyczną.

Swój jubileusz Cugowski uczcił, wydając krążek „50/70. Moje najważniejsze”.

Zaprasza również fanów na udział w wyjątkowym koncercie, na który można się wybrać w różnych zakątkach Polski. Artysta wystąpi na scenie z Zespołem Mistrzów i zaśpiewa swoje niezapomniane hity w nowych aranżacjach. Nie zabraknie klasyki i rockowych brzmień. Oba koncerty będą wypełnione maksymalnie w połowie. Nie martwicie się, zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy widzami, tak by każdy w pełni mógł się delektować wyjątkową chwilą.

Koniecznie sprawdźcie też opcję weekendu w Krakowie 21 lutego. Wtedy w kinie Kijów wystąpi Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Uwielbiacie takie utwory jak „Piosenka księżycowa”, „Pocałuj noc” czy „Kot bez ogona”? Przybywajcie do Krakowa i bawcie się dobrze.

„Pikantni” z Anną Muchą

Jeśli jednak nie przepadacie za walentynkami lub zbliżający się weekend macie już zajęty, polecamy wam alternatywę. Kochamy się przez cały rok i każda okazja jest dobra, by zaprosić swoją drugą połówkę do teatru.

My w szczególności polecamy spektakl „Pikantni”, który opowiada historię dwóch par pragnących zmienić swoje codzienne życie i nadać mu trochę pikanterii. Tutaj zakochani poznają się w portalu randkowym i umawiają na wspólną intymną schadzkę. To gorąca komedia, która wykorzystuje schemat czworokąta.

alt text

„Pikantni” z Anną Muchą w roli głównej, a także Barbarą Kurdej-Szatan, Mikołajem Krawczykiem czy Michałem Ziembickim odwiedzą m.in. Piotrków Trybunalski, Leszno, Częstochowę czy Kraków.

Fani Anny Muchy mogą ją również zobaczyć w „Przygodzie z ogrodnikiem”, którego aktorka jest również producentką.W tym spektaklu główną rolę gra małżeństwo Dzikich. Para stawia na sukces i ciężką pracę, zapominając o wzajemnej miłości. Małżeństwo staje pod znakiem zapytania, gdy na horyzoncie pojawia się pewien ogrodnik. Jak rozwiąże się ta sytuacja? Czy pojawi się jeszcze szansa na długie i szczęśliwe życie Dzikich? Przekonajcie się sami!

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska na huśtawce życia

Kolejnym spektaklem, który warto obejrzeć w parze, jest z pewnością „Dwoje na huśtawce”. To słodko-gorzka historia o parze młodych ludzi, których połączyła miłość. Jeśli macie ochotę na zabawną, romantyczną i przejmującą historię w jednym, koniecznie zobaczcie spektakl „Dwoje na huśtawce”. W roli głównej zobaczymy Annę Dereszowską i Mikołaja Roznerskiego.

alt text

Para trafia na siebie w przełomowych momentach swojego życia. Ona to na co dzień tancerka bujająca w obłokach, a on – prawnik mocno stąpający po ziemi. Oboje zmagają się z silnymi emocjami i niespełnionymi pragnieniami.

To opowieść o miłości, tęsknocie i poszukiwaniach własnej ścieżki wśród życiowych dylematów. W spektaklu, tak jak w życiu, nie zabraknie radosnych i zabawnych momentów.

Marta Wierzbicka i niesforny „Wąsik”

Dla tych, którzy przede wszystkim uwielbiają się śmiać, poleca się „Wąsik”. To lekka historia mężczyzny, który czeka na wizytę teścia. Niestety, w kluczowym momencie posłuszeństwa odmawia mu maszynka do golenia, pozostawiając na jego twarzy niesforny wąsik. Jak dalej potoczy się ta dziwna i niecodzienna sytuacja? Koniecznie zobaczcie ten przezabawny spektakl!

alt text

W rolach głównych wystąpią m.in. Marta Wierzbicka, Mirosław Baka, Maurycy Popiel i Michał Koterski.

Jeśli nadal nie wiecie, co kupić swojej drugiej połówce na walentynki, sprawdźcie naszą ofertę voucherową!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.