Świetna zabawa, Pani Sonia to bardzo sympatyczna osoba, śmiesznie i z klasą.Wielki talent.Polecam z całego serca.
Domówka - komedia Soni Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz zaprasza na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. „Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Teatr
Recenzje (55)
Świetny sentymentalny powrót do dzieciństwa jak dla mnie
Bardzo , bardzo sympatycznie . Dla mnie to coś nowego , inaczej , ciekawiej .
Piękne.
Sonia Bohosiewicz klasa sama w sobie. Teksty dobrane odpowiednio. Kontakt z publicznością rewelacyjny. Przeniosłam się w czasy PRL na 2 godziny.
Super występ, Pani Sonia świetnie angażuje publiczność do wspólnej zabawy. Cudny repertuar muzyczny, niesamowity wokal. A zakończenie godne prawdziwej domówki. Serdecznie polecam.
Fantastyczny spektakl wspaniały głos Soni w piosenkach po prostu bajka ♥️♥️♥️
Było super zabawnie
Świetny występ. Super kontakt z publicznością :)
Dobrze spędzony czas. Z humorem o czasach PRL-u. Profesjonalnie, sympatycznie, bardzo mi się podobało. Pani Sonia klasa, świetnie śpiewa i aktorstwo na bardzo dobrym poziomie. Polecam wszystkim.
Zdjęcia
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Zuzanna GrabowskaPiwnica pod BaranamiJakub ZającAnna MuchaMaurycy PopielPrzemysław SadowskiPiotr GąsowskiKatarzyna PolewanyPaweł MałaszyńskiIza KunaTGDPaweł SztompkeAgnieszka WarchulskaKabaret hrAbiPaweł Kowaluk z Grupy MoCartaMarek WłodarczykPaweł ŁawrynowiczJoanna TrzepiecińskaCezary ŻakPaweł DelągMiasta:
Zduńska WolaKaliszTychyKozieniceWłocławekPruszkówOpoleBielany WrocławskieChrzanówInowrocławMarkiŁódźNowy TargPoznańSandomierzToruńSiemianowice ŚląskieRadzionkówRuda ŚląskaKrosnoSosnowiecRacibórzOstrów WielkopolskiZabrzeDąbrowa GórniczaSale:
Filharmonia Sudecka w WałbrzychuHala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w BydgoszczyMiejska Szkoła Artystyczna w Mińsku MazowieckimAmfiteatr Kadzielnia w KielcachCavatina HallOpera i Filharmonia Podlaska w BiałymstokuMakowskie Centrum Kultury w Makowie PodhalańskimFilharmonia Pomorska w BydgoszczyTerminal Kultury GocławAmfiteatr w OlsztynieMała WarszawaBałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w KoszalinieAula Państwowej Szkoły Wyższej w Białej PodlaskiejOpera na Zamku w SzczecinieAkademia Muzyczna w Bydgoszczy - nowy kampusO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się
-medium.jpg)
-medium.jpg)
-medium.jpg)
-medium.jpg)

















































