Sale

ICE Kraków

Opis

ICE Kraków to wielofunkcyjne centrum ulokowane w samym sercu miasta nieopodal Wawelu. Potężna, monumentalna widownia sali audytoryjnej jest w stanie pomieścić blisko 2100 osób! To jeden z największych budynków tego typu w Polsce.

Centrum zostało oficjalnie otwarte 16 października 2014 roku. Zgodnie z założeniem miała to być przestrzeń o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Oprócz spektakli, koncertów symfonicznych i innych wydarzeń rozrywkowych sala jest przystosowana do organizacji wielkich, międzynarodowych kongresów. Aby taka organizacja przebiegła płynnie, do głównej sali audytoryjnej przylegają 24 kabiny do tłumaczeń.

Plan widowni i akustyka sali zostały szczegółowo zaprojektowane już w 2009 roku. W tym celu powstał zmniejszony model pomieszczenia (w skali 1:50), który następnie został wysłany do Uniwersytetu w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Tam w instytucie Arup Acoustics wykonane zostały niezwykle precyzyjne testy akustyczne.

ICE Kraków znalazł się na pierwszym miejscu w naszej liście najciekawszych sal w Polsce.

ICE Kraków z widokiem na Wawel

Wnętrze ICE Kraków robi ogromne wrażenie na żywo, wzmagając tym rangę każdego odbywającego się w nim wydarzenia. Jasne drewno, czerwone siedzenia i dużo wypunktowanego oświetlenia nadają sali klasycznego, eleganckiego charakteru. Centrum posiada trzy sale: audytoryjną (2000 widzów), teatralną (600 widzów) i kameralną (300 widzów). Z przeszklonego foyer możemy oglądać piękny widok na miasto i Zamek Królewski na Wawelu.

Jak dotąd zrealizowaliśmy w ICE Kraków koncert Michała SzpakaThe Moon Tour.

Aktualny repertuar na wydarzenia w Krakowie znajdziecie TUTAJ.

Centrum Kongresowe znajduje się pod adresem: ul. Marii Konopnickiej 17 w pobliżu ronda Grunwaldzkiego. Na miejscu znajduje się również podziemny parking dla 335 samochodów.

Bilety

09.07.2022
19:00
Krystian Ochman Exclusive
ICE Kraków Congress Centre Kraków
18.09.2022
19:00
Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski
ICE Kraków Congress Centre Kraków

Adres

ICE Kraków
Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.