Wybierz miasto

Zmiany w repertuarze

W związku z obecną sytuacją w kraju i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów informujemy, o zmianach w repertuarze Adria Art.  Lista jest aktualizowana na bieżąco.

Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo na adres e-mail, z którego dokonana została rezerwacja i na który otrzymali Państwo bilety. W celu jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość zwrotną do nadawcy. Zapewniamy, że wystarczy kontakt z nami za pośrednictwem jednego źródła, używanie formularza kontaktowego widocznego na stronie wydłuży tylko czas odpowiedzi. Gwarantujemy, że skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość!

Zwroty środków wykonujemy do 180 dni zgodnie z ustawą  z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych – art. 15zp. 1.

12 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 marca – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.30 a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się bez zmian, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 marca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 marca – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 marca 2021 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.15 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 21 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 22 marca w Sali Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze w Otrębusach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

22 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Łódź (Teatr im. Jaracza)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 1 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Zamiana”, zaplanowany na 28 września 2020 w CKK Jordanki w Toruniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 marca – Bydgoszcz (Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 30 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

27 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 31 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

28 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 19 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

29 marca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 31 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 6 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 6 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Z przyczyn niezależnych od organizatora, a spowodowanych niedyspozycją jednego z aktorów, jesteśmy zmuszeni przenieść spektakl „Dobrze się kłamie” w CKK Jordanki w Toruniu. Nowa data wydarzenia to bliski termin - 30 września 2020 r. Godziny pozostają bez zmian, a Państwa stare bilety zachowują ważność.

6 kwietnia – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 kwietnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 9 kwietnia w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 kwietnia – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dwoje na huśtawce”, zaplanowany na 16 kwietnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury "Centrum")
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 21 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 18 kwietnia w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 kwietnia – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl Wąsik został przeniesiony na 14 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 17 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Wąsik", zaplanowany na 20 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

20 kwietnia – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 1 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 8 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 kwietnia – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 29 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

24 kwietnia – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 30 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Artura Andrusa - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 24 kwietnia w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 kwietnia – Zielona Góra (Filharmonia Zielonogórska)
Koncerty "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... " zostały przeniesione na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 17.04.2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian (spektakl odbędzie się o godzinie 16.00 i 18.30). Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 stycznia 2021 r. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Ząbkowice Śląskie (Ząbkowicki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 15.30 odbędzie się o 17.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 26 kwietnia 2020 r. w Nyskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 kwietnia – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 27 kwietnia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej woli, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 kwietnia – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Chorzów (Chorzowskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 21 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Wrocław (Teatr Polski)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 12 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 9 maja 2020 r. w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 maja – Katowice (Pałac Młodzieży)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 10 maja 2020 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 maja – Biała Podlaska (Aula Państwowej Szkoły Wyższej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 11 maja 2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 maja – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 11 maja w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 maja – Poznań (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 11 maja w Teatrze Muzycznym Poznaniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 maja – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 9 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja 2020 r. – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek" został przeniesiony na 23 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 17 maja 2020 r. w Zduńskim Centrum Integracji RATUSZ, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 5 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 maja – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 18 czerwca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 18.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 maja – Poznań (Sala Ziemi)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin występu: spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 19.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Stand Up Familia został przeniesiony na 12 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 maja – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca – Tychy (Teatr Mały)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 7 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 czerwca – Opole (Filharmonia Opolska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 czerwca – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 czerwca - Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 czerwca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Grażyny Brodzińskiej i Gości został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 czerwca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Częstochowa (Filharmonia)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 sierpnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Stand Up Familia został przeniesiony na 12 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 sierpnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 sierpnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 30 sierpnia 2020 w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

1 września – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 września – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz z powodu niedostępności sali został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 września – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz, zaplanowany na 4 września 2020 roku w Polska Filharmonia Sinfonia Baltica został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

4 września – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 marca 2021 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.15 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 września – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 września – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 5 września w Sali Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze w Otrębusach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 września – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 31 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 21 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 września – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 11 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 września – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz, zaplanowany na 12 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

13 września – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 14 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

17 września – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 września – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 września – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 29 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

19 września – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 31 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

19 września – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.30 a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 września – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dwoje na huśtawce”, zaplanowany na 16 kwietnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 września – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 września – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

20 września – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 6 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 września – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Oszuści" został przeniesiony na 12 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 września – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 września - Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 5 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 września – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 17.04.2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 września – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 30 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 26 września w Bytomskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 września – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dobrze się kłamie”, zaplanowany na 26 sierpnia 2020 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 września – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 26 września 2020 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 września – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 22 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 27 września 2020 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 września – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 19 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Łódź (Teatr Wielki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 28 września w Teatrze Wielkim w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Zamiana”, zaplanowany na 28 września 2020 w CKK Jordanki w Toruniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 28 września 2020 r. w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 15 lutego 2021 r.  Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 28 września w Kieleckim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 września – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 12 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 września – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. Godzina (17.30 i 20.00) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 października – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Upiór w kuchni”, zaplanowany na 4 października w CKK Jordanki w Toruniu został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 października – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 5 października w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 października – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 5 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

5 października - Warszawa (Teatr Muzyczny Roma)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, zaplanowany na 5 października w Teatrze Muzycznym Roma, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Żona potrzebna od zaraz”, zaplanowany na 6 października 2020 w Teatrze Muzycznym w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 października – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 8 października w Bielskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 października – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury "Centrum")
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

9 października – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 9 października w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Konin (Koniński Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 9 października w Konińskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 9 października w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 maja 2021 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.15) oraz miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 października - Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Koncert Ani Rusowicz został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 października – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 10 października w PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 października – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 10 października w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 października – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 10 października w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 października – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 22 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.15, a spektakl zaplanowany na godz. 19.30 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 października – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin występu: spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 19.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 18 czerwca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 18.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Poznań (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 12 października w Teatrze Muzycznym Poznaniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 października – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 października – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 października – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 16 października w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 października – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 16 października w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

17 października – Włocławek (Teatr Impresaryjny)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 października – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 października – Białystok (Aula Koncertowa WSFiZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 18 października 2020 w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 października - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 października – Czerwonka-Leszczyny (Centrum Kulturalno-Edukacyjne)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Pikantni", zaplanowany na 19 października w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 października – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Godziny (17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 6 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 27 kwietnia 2021 r.  Spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godzinie 17.30. Dodatkowy występ odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 października – Piła (Auditorium Maximum PWSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Ludzie inteligentni", zaplanowany na 23 października w Auditorium Maximum PWSZ w Pile został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Musical "Nowy Jork. Prohibicja" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 października – Katowice (Pałac Młodzieży)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 24 października 2020 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

24 października - Mińsk Mazowiecki (Miejska Szkoła Artystyczna)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godzinie 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Grudziądz (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 25 października 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grudziądzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 października – Inowrocław (Teatr Miejski)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 25 października w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 8 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października - Łódź (Teatr Wielki)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 15 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o godz. 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 17 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Gostynin (Miejskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 26 października 2020 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 października – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 października – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 28 października 2020 w Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 października – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.00) oraz miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 października – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 29 października 2020 w Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 października – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Oszuści”, zaplanowany na 30 października w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 listopada – Toruń (CKK Jordanki)
Musical "Nowy Jork. Prohibicja" został przeniesiony na 22 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 listopada – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Oszuści”, zaplanowany na 6 listopada w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 listopada – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 15 stycznia 2021 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.00) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 listopada – Częstochowa (Filharmonia)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 7 listopada w Filharmonii Częstochowskiej został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Niespodziewany powrót", zaplanowany na 8 listopada w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek" został przeniesiony na 23 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 listopada – Sandomierz (Sala Domu Katolickiego)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 8 listopada w Sali Domu Katolickiego w Sandomierzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 listopada – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 9 listopada 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej woli, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 listopada – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dziwna Para", zaplanowany na 9 listopada w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 listopada – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 10 listopada w Teatrze Ziemi Rybnickiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 listopada – Bydgoszcz (Hala Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 30 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

14 listopada – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 listopada – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 14 listopada 2020 r. w Filharmonii Częstochowskiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Ostrów Wielkopolski (Ostrowskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 14 listopada 2020 r. w Ostrowskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Grudziądz (Centrum Kultury Teatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wieczorek pożegnalny", zaplanowany na 14 listopada w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Opole (Filharmonia Opolska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 14 listopada w Filharmonii Opolskiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 listopada – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Wąsik", zaplanowany na 15 listopada w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 listopada – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 15 listopada w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 listopada – Międzyrzecz (Międzyrzecki Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 16 listopada w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 listopada – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada - Olsztyn (Filharmonia Warmińsko-Mazurska)
Koncert Ani Rusowicz został przeniesiony na 8 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Koncert Rosalie został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada – Bełchatów (MCK PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 21 listopada w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków. 

23 listopada – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 23 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 listopada – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 listopada – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 marca 2020 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 listopada – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 28 listopada w Bytomskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 listopada – Gniezno (Aula Szkoła Pomnik Gniezno)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni", zaplanowany na 30 listopada w Auli Szkoły Pomnik Gniezno, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

4 grudnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 4 grudnia w Kłodzkim Ośrodku Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 grudnia – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 5 grudnia 2020 r. w Zduńskim Centrum Integracji RATUSZ, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 grudnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 5 grudnia 2020 r. w Nyskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 grudnia – Żywiec (Miejskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 10 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków. 

11 grudnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Neo-Nówka, zaplanowany na 11 grudnia 2020 r. w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym RONDO w Koninie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 grudnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Neo-Nówka, zaplanowany na 12 grudnia 2020 r. w Hali OSiR w Starogardzie Gdańskim, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

13 grudnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 grudnia – Bełchatów (MCK PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 14 grudnia w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

24 kwietnia 2021 – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz, zaplanowany na 24 kwietnia 2021 roku w Polska Filharmonia Sinfonia Baltica został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.