Wybierz miasto

Zmiany w repertuarze

W związku z obecną sytuacją w kraju i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów informujemy, o zmianach w repertuarze Adria Art.  Lista jest aktualizowana na bieżąco.

Jeśli wysłaliście do nas e-mail prosimy nie wysyłać go ponownie, gdyż jedynie wydłuży to czas naszej odpowiedzi. Prosimy nie wysyłać jednocześnie wiadomości na info@adria-art.pl, tylko na rezerwacje@adria-art.pl. Gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie Wasze wiadomości. Dziękujemy za cierpliwość!
 
12 marca – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree zosta ł przeniesiony na 8 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 marca – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 6 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 26 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony na 29 sierpnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 marca – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Koncert Patrycji Markowskiej, zaplanowany na 17 marca, a następnie przełożony na 4 maja 2020 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 marca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 marca – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 4 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 21 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 29 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Przecław k. Szczecina (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 20 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 29 czerwca 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Bytom (Opera Śląska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 23 marca w Operze Śląskiej w Bytomiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 marca – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Łódź (Teatr im. Jaracza)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 1 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 marca – Bydgoszcz (Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Świecie (Sala Widowiskowa Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”, zaplanowany na 29 marca 2020 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 marca – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 1 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 14 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 22 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Tczew (Hala Sportowa Powiatowe Centrum Sportu)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 21 września 2020 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Piła (RCK - Teatr Miejski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Głogów (Miejski Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 5 kwietnia 2020 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 21 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 kwietnia – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 kwietnia – Warszawa (Teatr Muzyczny Roma)
Koncert Michała Szpaka oraz Meet & Greet i Meet & Greet Exclusive został przeniesiony na 12 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 kwietnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" został przeniesiony na 30 sierpnia 2020 r. (Uwaga! Jest to wstępny termin! Osoby, które kupiły bilety na spektakl otrzymają potwierdzenie po Świętach Wielkanocnych). Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 kwietnia – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Spektakl "Imię" został przeniesiony na 9 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20:00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Piła (Auditorium Maximum PWSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze", zaplanowany na 18 kwietnia 2020 w Auditorium Maximum PWSZ w Pile, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 kwietnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl Wąsik został przeniesiony na 14 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Koncert Osiecka Młynarski Przybora, zaplanowany na 20 kwietnia w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

20 kwietnia – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Spektakl Wąsik został przeniesiony na 15 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 1 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 kwietnia – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 27 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 18 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 25 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Artura Andrusa - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira" przeniesiony na 5 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Zielona Góra (Filharmonia Zielonogórska)
Koncerty "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... " zostały przeniesione na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 25 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 12 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 10 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 15 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Łódź (Teatr Wielki)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 5 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Ząbkowice Śląskie (Ząbkowicki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 15.30 odbędzie się o 17.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 kwietnia – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 kwietnia – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 kwietnia – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Deseru nie będzie”, zaplanowany na 27 kwietnia 2020 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

29 kwietnia – Kraków (ICE Kraków Congress Centre)
Koncert Michała Szpaka oraz Meet & Greet i Meet & Greet Exclusive został przeniesiony na 9 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Chorzów (Chorzowskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 21 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Wrocław (Teatr Polski)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Koncert Patrycji Markowskiej, zaplanowany na 17 marca, a następnie przełożony na 4 maja 2020 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 30 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 9 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 13 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Lublin (Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dwoje na huśtawce”, zaplanowany na 8 maja w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 maja – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 23 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 maja – Katowice (Pałac Młodzieży)
Spektakl "Same plusy" został przeniesiony na 24 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 maja – Biała Podlaska (Aula Państwowej Szkoły Wyższej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Same plusy" został przeniesiony na 15 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Poznań (Teatr Muzyczny)
Monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira" przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 22 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 maja – Skarżysko-Kamienna (Miejskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 14 maja w Miejskim Centrum Kultury im. L. Staffa w Miejskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 maja – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 9 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 19 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 14 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 30 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja - Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze", zaplanowany na 16 maja 2020 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

17 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek"został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 23 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 maja – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ostra jazda”, zaplanowany na 18 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 maja – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 maja – Poznań (Sala Ziemi)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 maja – Racibórz (Miejski Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 22 maja 2020 w Raciborskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

22 maja – Przecław (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 22 maja 2020 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Piła (Regionalne Centrum Kultury - Teatr Miejski)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 23 maja w Regionalnym Centrum Kultury - Teatr Miejski w Pile, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

24 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 11 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Stand Up Familia został przeniesiony na 28 sierpnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 maja – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 maja – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 25 maja 2020 w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej w Radomiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca – Tychy (Teatr Mały)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 7 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 czerwca – Opole (Filharmonia Opolska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 czerwca – Kwidzyn (Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 13 czerwca w Kinoteatrze Kwidzyńskiego Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 czerwca – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Koncert Osiecka Młynarski Przybora, zaplanowany na 15 czerwca w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

21 czerwca - Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 czerwca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Ostróda (Amfiteatr)
Występ Kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Grażyny Brodzińskiej i Gości został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 czerwca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Częstochowa (Filharmonia)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 lipca – Ostróda (Amfiteatr)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 30 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 lipca – Ostróda (Amfiteatr)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 11 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 sierpnia – Giżycko (Amfiteatr Twierdzy Boyen)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Polska Noc Kabaretowa 2020, zaplanowana na 2 sierpnia 2020 roku w Amfiteatrze Twierdzy Boyen została odwołana. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

3 września – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz z powodu niedostępności sali został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 września – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.