Wybierz miasto

Zmiany w repertuarze

W związku z obecną sytuacją w kraju i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów informujemy, o zmianach w repertuarze Adria Art.  Lista jest aktualizowana na bieżąco.

Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo na adres e-mail, z którego dokonana została rezerwacja i na który otrzymali Państwo bilety. W celu jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość zwrotną do nadawcy. Zapewniamy, że wystarczy kontakt z nami za pośrednictwem jednego źródła, używanie formularza kontaktowego widocznego na stronie wydłuży tylko czas odpowiedzi. Gwarantujemy, że skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość!

Zwroty środków wykonujemy do 180 dni zgodnie z ustawą  z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych – art. 15zp. 1.

12 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 marca – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.30 a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się bez zmian, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 16 kwietnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 11 grudnia 2021 r. Godzina (17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
18 marca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 marca – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 marca 2021 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.15 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 17 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
21 marca – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 21 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 22 marca w Sali Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze w Otrębusach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

22 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 22 listopada 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
23 marca – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Łódź (Teatr im. Jaracza)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 17 maja 2021 r. Godziny spektaklu pozostają bez zmian, natomiast zmianie ulega miejsce spektaklu: nowe to Teatr Wielki w Łodzi. Osoby, które mają bilety na ten spektakl dostaną szczegółowe informacje e-mailem na temat ich wymiany na nowe.

23 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Zamiana”, zaplanowany na 28 września 2020 w CKK Jordanki w Toruniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 marca – Bydgoszcz (Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 30 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

27 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 29 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godzina: spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15 Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 31 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

28 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 19 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 15 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o godz. 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 31 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 11 września 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
4 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 27 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 14 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
5 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 2 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
5 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 kwietnia – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 kwietnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 9 kwietnia w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 kwietnia – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dwoje na huśtawce”, zaplanowany na 16 kwietnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury "Centrum")
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 21 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 18 kwietnia w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 kwietnia – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
18 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 19 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 kwietnia – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 17 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
19 kwietnia – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 29 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Wąsik", zaplanowany na 20 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

20 kwietnia – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 8 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 kwietnia – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 29 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

24 kwietnia – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 30 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Artura Andrusa - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz został przeniesiony na 22 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 24 kwietnia w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 kwietnia – Zielona Góra (Filharmonia Zielonogórska)
Koncerty "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... " nie odbędzie się w planowanym terminie. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Obecnie pracujemy nad przeniesieniem występu. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

25 kwietnia – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 17.04.2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian (spektakl odbędzie się o godzinie 16.00 i 18.30). Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
25 kwietnia – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 9 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
25 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 22 marca 2021 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Ząbkowice Śląskie (Ząbkowicki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 15.30 odbędzie się o 16.00. Dodatkowo tego dnia odbędzie się drugi występ kabaretu o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 21 marca 2021  r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00.  Dodatkowo tego dnia odbędzie się drugi występ kabaretu o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 26 kwietnia 2020 r. w Nyskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 kwietnia – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 27 kwietnia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej woli, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 kwietnia – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 1 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Chorzów (Chorzowskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 czerwca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Wrocław (Teatr Polski)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 15 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 29 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 28 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 9 maja 2020 r. w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 maja – Katowice (Pałac Młodzieży)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 10 maja 2020 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 maja – Biała Podlaska (Aula Państwowej Szkoły Wyższej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 11 maja 2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 maja – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 11 maja w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 maja – Poznań (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 11 maja w Teatrze Muzycznym Poznaniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 maja – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 9 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja 2020 r. – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek" został przeniesiony na 23 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 17 maja 2020 r. w Zduńskim Centrum Integracji RATUSZ, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 5 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 maja – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 18 czerwca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 18.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 maja – Poznań (Sala Ziemi)
Spektakl „Dobrze się kłamie” nie odbędzie się w planowanym terminie 22 maja 2020 r. w Sali Ziemi - MTP Poznań. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Obecnie pracujemy nad przeniesieniem występu na maj 2021 roku. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

23 maja – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 17 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin występu: spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 19.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Stand Up Familia, zaplanowany na 24 maja 2020 r. w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 maja – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
3 stycznia – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 31 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca – Tychy (Teatr Mały)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 6 czerwca w Teatrze Małym w Tychach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

7 czerwca – Opole (Filharmonia Opolska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 15 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o godz. 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 czerwca – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 27 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 czerwca - Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 czerwca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Grażyny Brodzińskiej i Gości został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
26 czerwca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 17 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
28 czerwca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Częstochowa (Filharmonia)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 22 listopada 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 sierpnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Stand Up Familia, zaplanowany na 28 sierpnia 2020 r. w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

29 sierpnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 sierpnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 30 sierpnia 2020 w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

1 września – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 września – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz z powodu niedostępności sali został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 września – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz, zaplanowany na 4 września 2020 roku w Polska Filharmonia Sinfonia Baltica został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

4 września – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 marca 2021 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.15 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 września – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 11 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 września – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 5 września w Sali Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze w Otrębusach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 września – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 7 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 31 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 21 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 września - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 września – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 11 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.
 
12 września – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz, zaplanowany na 12 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

13 września – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 14 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

17 września – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 września – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 września – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 29 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

19 września – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 31 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

19 września – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.30 a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 września – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dwoje na huśtawce”, zaplanowany na 16 kwietnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 września – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 września – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 września – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 2 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
20 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 września – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Oszuści" został przeniesiony na 12 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 września – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 września - Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 5 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 września – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 17.04.2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 września – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 30 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 26 września w Bytomskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 września – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Dobrze się kłamie”, zaplanowany na 26 sierpnia 2020 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 września – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 26 września 2020 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 września – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 11 grudnia 2021 r. Godzina (17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 22 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 września – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 27 września 2020 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 września – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 19 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Łódź (Teatr Wielki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 28 września w Teatrze Wielkim w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Zamiana”, zaplanowany na 28 września 2020 w CKK Jordanki w Toruniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 28 września 2020 r. w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 15 lutego 2021 r.  Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 września – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 28 września w Kieleckim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 września – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 12 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 września – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. Godzina (17.30 i 20.00) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

1 października – Łódź (Teatr im. Jaracza)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 7 grudnia 2020 r. Godziny spektaklu pozostają bez zmian, natomiast zmianie ulega miejsce spektaklu: nowe to Teatr Wielki w Łodzi. Osoby, które mają bilety na ten spektakl dostaną szczegółowe informacje e-mailem na temat ich wymiany na nowe.

4 października – Toruń (CKK Jordanki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Upiór w kuchni”, zaplanowany na 4 października w CKK Jordanki w Toruniu został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 października – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 5 października w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 października – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 5 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

5 października - Warszawa (Teatr Muzyczny Roma)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, zaplanowany na 5 października w Teatrze Muzycznym Roma, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Żona potrzebna od zaraz”, zaplanowany na 6 października 2020 w Teatrze Muzycznym w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 października – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 8 października w Bielskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 października – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury "Centrum")
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

9 października – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 9 października w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Konin (Koniński Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 9 października w Konińskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Imię”, zaplanowany na 9 października w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 października – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 maja 2021 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.15) oraz miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 października - Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Koncert Ani Rusowicz został przeniesiony na 9 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
10 października – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 10 października w PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 października – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 10 października w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 października – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 10 października w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 października – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 22 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.15, a spektakl zaplanowany na godz. 19.30 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
11 października – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2021 r. Godziny (16.00 i 19.30) oraz miejsce występu pozostaje bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
12 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 18 czerwca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 18.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 października – Poznań (Teatr Muzyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira", zaplanowany na 12 października w Teatrze Muzycznym Poznaniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 października – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 27 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 października – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 1 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 października – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 października – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 16 października w Katowice Miasto Ogrodów, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 października – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 16 października w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

17 października – Włocławek (Teatr Impresaryjny)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 października – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 15 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 października – Białystok (Aula Koncertowa WSFiZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 18 października 2020 w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

18 października - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 października – Czerwonka-Leszczyny (Centrum Kulturalno-Edukacyjne)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Pikantni", zaplanowany na 19 października w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

19 października – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Godziny (17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 października – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 11 września 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 października – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 27 kwietnia 2021 r.  Spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godzinie 17.30. Dodatkowy występ odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 maja – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 10 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 października – Piła (Auditorium Maximum PWSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Ludzie inteligentni", zaplanowany na 23 października w Auditorium Maximum PWSZ w Pile został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Musical "Nowy Jork. Prohibicja" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 października – Katowice (Pałac Młodzieży)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 24 października 2020 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

24 października - Mińsk Mazowiecki (Miejska Szkoła Artystyczna)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godzinie 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Grudziądz (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 25 października 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grudziądzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 października – Inowrocław (Teatr Miejski)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 25 października w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

25 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 14 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 października – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 9 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 8 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października - Łódź (Teatr Wielki)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 15 lutego 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o godz. 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 17 stycznia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 października – Gostynin (Miejskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 26 października 2020 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

27 października – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 października – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 28 października 2020 w Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

26 października – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.00) oraz miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 października – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 29 października 2020 w Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 października – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Oszuści”, zaplanowany na 30 października w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

31 października – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 27 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 listopada – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 16 kwietnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 listopada – Toruń (CKK Jordanki)
Musical "Nowy Jork. Prohibicja" został przeniesiony na 22 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 listopada – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 listopada – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 31 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 listopada – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Oszuści”, zaplanowany na 6 listopada w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

6 listopada – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Miejsce i godzina (17.30 oraz 20.00) pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 listopada – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 3 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 listopada – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 28 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 listopada – Częstochowa (Filharmonia)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Oszuści", zaplanowany na 7 listopada w Filharmonii Częstochowskiej został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 listopada – Biała Podlaska (Aula Państwowej Szkoły Wyższej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Niespodziewany powrót", zaplanowany na 8 listopada w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek" został przeniesiony na 23 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 listopada – Sandomierz (Sala Domu Katolickiego)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 8 listopada w Sali Domu Katolickiego w Sandomierzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 listopada – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 19 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 listopada – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 28 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 listopada – Poznań (Sala Ziemi)
Spektakl „Dobrze się kłamie” nie odbędzie się w planowanym terminie 9 listopada 2020 r. w Sali Ziemi - MTP Poznań. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Obecnie pracujemy nad przeniesieniem występu na maj 2021 roku. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

9 listopada – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 9 listopada 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 listopada – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dziwna Para", zaplanowany na 9 listopada w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 listopada – Wrocław (Teatr Polski)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 15 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
9 listopada – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 17 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
10 listopada – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 10 listopada w Teatrze Ziemi Rybnickiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

10 listopada – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 listopada – Bydgoszcz (Hala Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 30 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Przyszły rok to dla Neo-Nówki szczególne wydarzenie. Kabaret obchodzi 20-lecie i zaprezentuje nowy program.

13 listopada – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 listopada – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Koncert Ralpha Kaminskiego - Kosmiczne Energie został przeniesiony na 29 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 listopada – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 16 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 listopada – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 14 listopada 2020 r. w Filharmonii Częstochowskiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Ostrów Wielkopolski (Ostrowskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 14 listopada 2020 r. w Ostrowskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Grudziądz (Centrum Kultury Teatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wieczorek pożegnalny", zaplanowany na 14 listopada w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wąsik”, zaplanowany na 14 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 listopada – Opole (Filharmonia Opolska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 14 listopada w Filharmonii Opolskiej, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 listopada – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Spektakl „Dobrze się kłamie” został przeniesiony na 15 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 listopada – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych monodram "Wąsik", zaplanowany na 15 listopada w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 listopada – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Same plusy", zaplanowany na 15 listopada w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 listopada – Międzyrzecz (Międzyrzecki Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Wąsik", zaplanowany na 16 listopada w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 listopada – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 29 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godzina: spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15 Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 listopada – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)

Koncert Mroza nie odbędzie się w planowanym terminie 16 listopada 2020 r. Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Obecnie pracujemy nad przeniesieniem występu. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

17 listopada – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Koncert Michała Szpaka w ramach Urodzinowej Trasy Koncertowej został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
19 listopada – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada - Olsztyn (Filharmonia Warmińsko-Mazurska)
Koncert Ani Rusowicz został przeniesiony na 8 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Koncert Rosalie został przeniesiony na 16 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 listopada – Bełchatów (MCK PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 21 listopada w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

22 listopada – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 15 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o godz. 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 listopada – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 23 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 listopada – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 20 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 listopada – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 marca 2020 r. Godziny (spektakl odbędzie się o 17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 listopada  – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 listopada – Toruń (CKK Jordanki)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 listopada – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 28 listopada w Bytomskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 listopada – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 listopada – Gniezno (Aula Szkoła Pomnik Gniezno)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni", zaplanowany na 30 listopada w Auli Szkoły Pomnik Gniezno, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 listopada – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 listopada – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 8 marca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

1 grudnia – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 1 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 grudnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 4 grudnia w Kłodzkim Ośrodku Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

4 grudnia – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 5 lutego 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 grudnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Nerwica natręctw", zaplanowany na 5 grudnia w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 grudnia – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Berek czyli upiór w moherze”, zaplanowany na 5 grudnia 2020 r. w Zduńskim Centrum Integracji RATUSZ, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 grudnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 5 grudnia 2020 r. w Nyskim Domu Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

5 grudnia – Opole (Filharmonia Opolska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 grudnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Artura Andrusa - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz został przeniesiony na 22 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 grudnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 grudnia – Katowice (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 10 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 15.00 odbędzie się o godz. 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.00 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 grudnia – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 29 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 grudnia – Zielona Góra (Filharmonia Zielonogórska)
Koncerty "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... " nie odbędzie się w planowanym terminie 6 grudnia 2020 r. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Obecnie pracujemy nad przeniesieniem występu. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

7 grudnia – Łódź (Teatr Wielki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 17 maja 2021 r. Godziny i miejsce spektaklu pozostają bez zmian Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 grudnia – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Nerwica natręctw”, zaplanowany na 7 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

7 grudnia – Tychy (Teatr Mały)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 7 grudnia w Teatrze Małym w Tychach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 grudnia – Łódź (Teatr Muzyczny)
Koncert Raya Wilsona - Time And Social Distance Tour  został przeniesiony na 17 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

8 grudnia – Katowice (Miasto Ogrodów)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. 

9 grudnia – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 14 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 grudnia – Żywiec (Miejskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Pikantni”, zaplanowany na 10 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków. 

11 grudnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Neo-Nówka, zaplanowany na 11 grudnia 2020 r. w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym RONDO w Koninie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

11 grudnia – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 17 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 grudnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 grudnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 21 marca 2021  r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 20.30 odbędzie się o 16.00.  Dodatkowo tego dnia odbędzie się drugi występ kabaretu o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 grudnia – Ząbkowice Śląskie (Ząbkowicki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na  20 marca 2021  r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00.  Dodatkowo tego dnia odbędzie się drugi występ kabaretu o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 grudnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 22 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 grudnia – Toruń (CKK Jordanki)
Koncert Raya Wilsona - Time And Social Distance Tour  został przeniesiony na 18 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany

12 grudnia – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 19 czerwca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 grudnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Neo-Nówka, zaplanowany na 12 grudnia 2020 r. w Hali OSiR w Starogardzie Gdańskim, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

13 grudnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 grudnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 22 marca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 grudnia – Bełchatów (MCK PGE Giganty Mocy)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 14 grudnia w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 grudnia – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 16 maja 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o godz. 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 grudnia – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 maja 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 grudnia – Chorzów (Chorzowskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 czerwca 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 stycznia 2021 – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 15 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
3 stycznia 2021 –Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw", został przeniesiony na 13 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 stycznia 2021 – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Ludzie inteligentni”, zaplanowany na 5 stycznia 2021 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

9 stycznia 2021 – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Koncert Ralpha Kaminskiego - Kosmiczne Energie został przeniesiony na 29 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
11 stycznia 2021 –Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem", został przeniesiony na 22 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
12 stycznia 2021 – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 29 września 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
15 stycznia 2021 – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 maja 2021 r. Miejsce i godzina (17.30 oraz 20.00) pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
17 stycznia 2021 – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" nie odbędzie się 17 stycznia 2021 r. W tej chwili pracujemy nad ustaleniem nowej daty wydarzenia, o której poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie bilety zachowają ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
18 stycznia 2021 – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Koncert Michała Szpaka w ramach Urodzinowej Trasy Koncertowej został przeniesiony na 26 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
16 stycznia 2021 – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 13 marca 2021 r. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
30 stycznia 2021 – Tychy (Teatr Mały)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", zaplanowany na 30 stycznia 2021 r. w Teatrze Małym w Tychach, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.
 
31 stycznia 2021 – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 27 listopada 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
5 lutego 2021 – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 14 maja 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
6 lutego 2021 – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 2 października 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
6 lutego 2021 – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 11 września 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
7 lutego 2021 – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 9 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
8 lutego 2021 – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 8 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
12 lutego 2021 – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Stand Up Familia, zaplanowany na 12 lutego 2021 r. w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.
 
15 lutego 2021 – Poznań (Sala Ziemi)
Koncert Kasi Kowalskiej MTV Unplugged został przeniesiony na 21 listopada 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
19 lutego 2021 – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 17 października 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
26 lutego 2021 – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 11 grudnia 2021 r. Godzina (17.30 i 20.15) i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
27 lutego 2021 – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2021 r. Godziny (16.00 i 19.30) oraz miejsce występu pozostaje bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
28 lutego 2021 – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Kasi Kowalskiej MTV Unplugged został przeniesiony na 28 listopada 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.
 
19 marca 2021 – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 kwietnia 2021 – Włocławek (Teatr Impresaryjny)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o godz. 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia 2021 – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz, zaplanowany na 24 kwietnia 2021 roku w Polska Filharmonia Sinfonia Baltica został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.