Wybierz miasto

Zmiany w repertuarze

W związku z obecną sytuacją w kraju i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów informujemy, o zmianach w repertuarze Adria Art.  Lista jest aktualizowana na bieżąco.

Jeśli wysłaliście do nas e-mail prosimy nie wysyłać go ponownie, gdyż jedynie wydłuży to czas naszej odpowiedzi. Prosimy nie wysyłać jednocześnie wiadomości na info@adria-art.pl, tylko na rezerwacje@adria-art.pl. Gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie Wasze wiadomości. Dziękujemy za cierpliwość!
 
12 marca – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

12 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree zosta ł przeniesiony na 8 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 marca – Łańcut (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 18 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Osiecka, Młynarski Przybora został przeniesiony na 6 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 26 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 marca – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Częstochowa (Klub Politechnik)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 marca - Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Bydgoszcz (Opera Nova)
Spektakl "Dziwna Para" został przeniesiony na 29 sierpnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 marca – Jaworzno (Młodzieżowy Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 marca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 marca – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 4 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Gorzów Wielkopolski (CEA Filharmonia Gorzowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 21 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 29 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Przecław k. Szczecina (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 20 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Łódź (Teatr im. Jaracza)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 1 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 marca – Bydgoszcz (Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl "Zamiana" został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 marca – Bełchatów (PGE Giganty Mocy)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Łódź (Teatr Wielki)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 marca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Jelenia Góra (Teatr im. Cypriana Kamila Norwida)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 marca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 1 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

2 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 14 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 22 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Tczew (Hala Sportowa Powiatowe Centrum Sportu)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 21 września 2020 r.  Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 kwietnia – Gliwice (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 21 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Piła (RCK - Teatr Miejski)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 20 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 21 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 kwietnia – Białystok (Opera i Filharmonia Podlaska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 kwietnia – Warszawa (Teatr Muzyczny Roma)
Koncert Michała Szpaka oraz Meet & Greet i Meet & Greet Exclusive został przeniesiony na 12 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 kwietnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 9 kwietnia 2020 w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 kwietnia – Wrocław (Sala Koncertowa Radia Wrocław)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 19 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Zawiercie (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 kwietnia – Kraków (Kijów Centrum)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 7 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Łódź (Teatr im. Stefana Jaracza)
Spektakl "Imię" został przeniesiony na 9 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20:00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Olsztyn (Auditorium Maximum)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega jedna z godzin: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wąsik" został przeniesiony na 13 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl Wąsik został przeniesiony na 14 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Racibórz (Raciborskie Centrum Kultury)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Radomsko (Miejski Dom Kultury)
Spektakl Wąsik został przeniesiony na 15 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 1 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

20 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

21 kwietnia – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 kwietnia – Piotrków Trybunalski (Sala Teatralna MOK)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 17 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Gorzów Wielkopolski (Teatr im. Juliusza Osterwy)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 27 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Elbląg (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 18 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 17 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Warszawa (Klub Stodoła)
Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree został przeniesiony na 25 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Otrębusy (Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze)
Koncert Artura Andrusa - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz został przeniesiony na 6 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Łódź (Klub Wytwórnia)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, został przeniesiony na 27 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 kwietnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira" przeniesiony na 5 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Zielona Góra (Filharmonia Zielonogórska)
Koncerty "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... " zostały przeniesione na 6 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Radzionków (Centrum Kultury Karolinka)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 25 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Starogard Gdański (Hala OSiR)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 12 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Leszno (Aula WSH)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 12 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 10 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Jastrzębie Zdrój (Miejski Ośrodek Kultury)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 13 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 15 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 kwietnia – Kraków (Teatr im. Juliusza Słowackiego)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 26 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Konin (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO)
Występ kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Balet "Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Łódź (Teatr Wielki)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 5 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Berek czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 19 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Ząbkowice Śląskie (Ząbkowicki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 15.30 odbędzie się o 17.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulega godzina: występ zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 20.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 kwietnia – Nysa (Nyski Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 kwietnia – Stalowa Wola (Miejski Dom Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

27 kwietnia – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów został przeniesiony na 13 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 kwietnia – Kraków (ICE Kraków Congress Centre)
Koncert Michała Szpaka oraz Meet & Greet i Meet & Greet Exclusive został przeniesiony na 9 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Chorzów (Chorzowskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 21 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 maja – Wrocław (Teatr Polski)
"Oszuści" - spektakl komediowy Och-Teatru został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 30 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Rybnik (Teatr Ziemi Rybnickiej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 9 października 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 maja – Kalisz (Centrum Kultury i Sztuki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 13 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.15 odbędzie się o 19.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Radom (Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 23 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Poznań (Aula Artis)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

9 maja – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 28 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 18.30 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 maja – Katowice (Pałac Młodzieży)
Spektakl "Same plusy" został przeniesiony na 24 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

10 maja – Biała Podlaska (Aula Państwowej Szkoły Wyższej)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Kielce (Filharmonia Świętokrzyska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 26 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Wałbrzych (Filharmonia Sudecka)
Spektakl "Same plusy" został przeniesiony na 15 listopada 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 maja – Poznań (Teatr Muzyczny)
Monodram "Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira" przeniesiony na 12 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

13 maja – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 22 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 maja – Kraków (Kijów Centrum)
Spektakl "Pikantni" został przeniesiony na 9 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Patrycji Markowskiej został przeniesiony na 19 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie, został przeniesiony na 14 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

16 maja – Dąbrowa Górnicza (Pałac Kultury Zagłębia)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 30 września 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.00. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski "Czerwony Kapturek"został przeniesiony na 8 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

17 maja – Zduńska Wola (Zduńskie Centrum Integracji RATUSZ)
Spektakl "Berek, czyli upiór w moherze" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

18 maja – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 23 września 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

19 maja – Łódź (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 12 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 maja – Poznań (Sala Ziemi)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

23 maja – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 11 grudnia 2020 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.00, a spektakl zaplanowany na godz. 19.15 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 11 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

24 maja – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Stand Up Familia został przeniesiony na 12 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

25 maja – Bielsko-Biała (Bielskie Centrum Kultury)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 7 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 6 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 4 grudnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

6 czerwca – Tychy (Teatr Mały)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 7 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

7 czerwca – Opole (Filharmonia Opolska)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 5 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Pruszków (Centrum Kultury i Sportu)
Spektakl "Nerwica natręctw" został przeniesiony na 22 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Katowice (Katowice Miasto Ogrodów)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 8 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

8 czerwca – Szczecin (Filharmonia w Szczecinie)
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej został przeniesiony na 10 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

14 czerwca – Częstochowa (Filharmonia Częstochowska)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 31 października 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 16 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Piła (Regionalne Centrum Kultury)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 2 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

15 czerwca – Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Koncert Osiecka Młynarski Przybora, zaplanowany na 15 czerwca w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

21 czerwca - Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Meli Koteluk został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

22 czerwca – Bydgoszcz (Filharmonia Pomorska)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 listopada 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Lublin (Centrum Spotkania Kultur)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 9 listopada 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Ostróda (Amfiteatr)
Występ Kabaretu Neo-Nówka został przeniesiony na 5 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 czerwca – Toruń (CKK Jordanki)
Występ Grażyny Brodzińskiej i Gości został przeniesiony na 9 marca 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 czerwca – Poznań (Teatr Muzyczny)
Spektakl "Dwoje na huśtawce" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Częstochowa (Filharmonia)
Koncert Mrozu został przeniesiony na 25 października 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

29 czerwca – Wrocław (Teatr Polski)
Spektakl "Wiesz, że wiem" został przeniesiony na 11 stycznia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 16.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 19.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

3 lipca – Ostróda (Amfiteatr)
Spektakl "Dobrze się kłamie" został przeniesiony na 30 sierpnia 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 lipca – Ostróda (Amfiteatr)
Koncert Raz Dwa Trzy został przeniesiony na 11 września 2020 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

1 sierpnia – Ustroń (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Nosowskiej, zaplanowany na 1 sierpnia w Amfiteatrze w Ustroniu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

2 sierpnia – Giżycko (Amfiteatr Twierdzy Boyen)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Polska Noc Kabaretowa 2020, zaplanowana na 2 sierpnia 2020 roku w Amfiteatrze Twierdzy Boyen została odwołana. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

7 sierpnia – Ustroń (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Lady Pank - Strach się bać, zaplanowany na 7 sierpnia 2020 roku w Amfiteatrze w Ustroniu został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

8 sierpnia – Żywiec (Amfiteatr pod Grojcem)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Lady Pank - Strach się bać, zaplanowany na 8 sierpnia 2020 roku w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

15 sierpnia – Chełm (Amfiteatr Kumowa Dolina)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert..., zaplanowany na 15 sierpnia w Amfiteatr Kumowa Dolina w Chełmie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

16 sierpnia – Świnoujście (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Nosowskiej, zaplanowany na 16 sierpnia w Amfiteatrze w Świnoujściu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

21 sierpnia – Świnoujście (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Darii Zawiałow, zaplanowany na 21 sierpnia w Amfiteatrze w Świnoujściu, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

23 sierpnia – Płock (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert..., zaplanowany na 23 sierpnia w Amfiteatrze w Płocku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 sierpnia – Bydgoszcz (Kinoteatr Adria)
Stand Up Familia został przeniesiony na 12 lutego 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

28 sierpnia – Płock (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Margaret, zaplanowany na 28 sierpnia w Amfiteatrze w Płocku, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

29 sierpnia – Wisła (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Margaret, zaplanowany na 29 sierpnia w Amfiteatrze im. S. Hadyny w Wiśle, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

29 sierpnia – Ustroń (Amfiteatr)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Kabaret Młodych Panów, zaplanowany na 29 sierpnia 2020 roku w Amfiteatrze w Ustroniu został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

30 sierpnia – Bydgoszcz (Opera Nova)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, zaplanowany na 30 sierpnia 2020 w Operze Nova w Bydgoszczy, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków. 

3 września – Koszalin (CK 105)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz z powodu niedostępności sali został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

4 września – Słupsk (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica)
Występ kabaretu Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz został przeniesiony na 24 kwietnia 2021 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

11 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zaplanowany na 11 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

12 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz, zaplanowany na 12 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

14 września – Tarnów (Centrum Sztuki Mościce)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl "Dobrze się kłamie", zaplanowany na 14 września w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

21 września – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Oszuści" został przeniesiony na 12 kwietnia 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian, natomiast zmianie ulegają godziny: spektakl zaplanowany na godz. 17.00 odbędzie się o 17.30, a spektakl zaplanowany na godz. 20.00 odbędzie się o 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

26 września – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 26 września w Bytomskim Centrum Kultury, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

28 września – Krosno (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" został przeniesiony na 14 grudnia 2020 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

5 października – Chorzów (Teatr Rozrywki)
Spektakl "Ludzie inteligentni" został przeniesiony na 5 stycznia 2021 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

30 października – Koszalin (Bałtycki Teatr Dramatyczny)
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Oszuści”, zaplanowany na 30 października w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, został odwołany. Wszystkie osoby, które kupiły bilety, zostaną wkrótce poinformowane e-mailem o procedurze zwrotu środków.

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.