Jak zdobywać punkty?

Doceniamy Twoją aktywność. Kupuj bilety, rozwiązuj quizy i dziel się wrażeniami po wydarzeniu. Dzięki temu uzyskasz punkty, które wymienisz na nagrody. Dodatkowe bilety na ulubionych artystów? Nie ma problemu. W końcu emocji ze sceny nigdy za wiele.

Jak zdobywać punkty?

  1. założenie konta na Portalu adria-art.pl lub w aplikacji mobilnej – 10 pkt
  2. uzupełnienie profilu (wszystkich dodatkowych informacji) – 20 pkt
  3. zapisanie się do newslettera – 60 pkt
  4. zakup pojedynczego biletu na Portalu lub za pomocą aplikacji mobilnej – 20 pkt
  5. napisanie recenzji po wydarzeniu – 5 pkt
  6. za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź w quizie w aplikacji mobilnej – 1 pkt

 

Minimalna ilość zdobytych punktów, która jest potrzebna do wymiany na zniżkę lub rabat to 100 pkt. Regulamin znajdziesz TUTAJ.

Powrót

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.