Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.

Fundusze Europejskie

 
Adria Art sp. z o. o. sp. k. realizuje projekt dofnansowany z Funduszy Europejskich – Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Cele projektu:
1. Zakup i wdrożenie systemu dystrybucji biletów, w tym dostosowanie go do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.
2. Zakup i wdrożenie aplikacji mobilnej na urządzenia z systemami iOS i Android.
3. Zakup i wdrożenie systemu integrującego narzędzia.

Planowane efekty:
1. Większa kontrola nad procesem sprzedaży biletu; ułatwienie procesu zakupu klientowi; wprowadzenie nowych możliwości zarządzania wydarzeniami; ułatwienie komunikacji. Wdrożenie tego elementu pozwoli też na sprzedaż biletów w bezpieczny, bezkontaktowy sposób – za pośrednictwem internetu lub w trakcie rozmowy telefonicznej.
2. Aplikacja ma być dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku. Docelowo ma mieć ona m.in. takie funkcjonalności jak: repertuar, zakup biletów, oceny i komentarze wydarzeń.
3. Zakup spójnych, łatwych i szybkich w obsłudze rozwiązań informatycznych, służących pracy zespołowej i organizacji wydarzeń.

Wartość projektu brutto: 77 557,90 PLN
Wkład Funduszy Europejskich brutto: 59902,44 PLN

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.