Fundusze Europejskie

 
Adria Art sp. z o. o. sp. k. realizuje projekt dofnansowany z Funduszy Europejskich – Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Cele projektu:
1. Zakup i wdrożenie systemu dystrybucji biletów, w tym dostosowanie go do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.
2. Zakup i wdrożenie aplikacji mobilnej na urządzenia z systemami iOS i Android.
3. Zakup i wdrożenie systemu integrującego narzędzia.

Planowane efekty:
1. Większa kontrola nad procesem sprzedaży biletu; ułatwienie procesu zakupu klientowi; wprowadzenie nowych możliwości zarządzania wydarzeniami; ułatwienie komunikacji. Wdrożenie tego elementu pozwoli też na sprzedaż biletów w bezpieczny, bezkontaktowy sposób – za pośrednictwem internetu lub w trakcie rozmowy telefonicznej.
2. Aplikacja ma być dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku. Docelowo ma mieć ona m.in. takie funkcjonalności jak: repertuar, zakup biletów, oceny i komentarze wydarzeń.
3. Zakup spójnych, łatwych i szybkich w obsłudze rozwiązań informatycznych, służących pracy zespołowej i organizacji wydarzeń.

Wartość projektu brutto: 77 557,90 PLN
Wkład Funduszy Europejskich brutto: 59902,44 PLN

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.