Tre Voci – Con Amore

Opis

4.9 / 5
80 ocen
Recenzje
Zapraszamy na „Con Amore”, czyli wieczór wypełniony muzyką i dobrym humorem! Trzy wyjątkowe głosy podczas koncertu wyśpiewają najpiękniejsze utwory o miłości. Zgodnie z tytułem w programie królować będzie piosenka włoska, przeplatana utworami w języku hiszpańskim i francuskim. Nie zabraknie także evergreenów i gorących latynoskich rytmów!

Voytek „Soko” Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to Tenorzy Nowej Generacji, koncertujący od 2015 r. pod nazwą Tre Voci, co z włoskiego oznacza trzy głosy. Są pierwszym polskim zespołem reprezentującym gatunek classical crossover, spopularyzowany na całym świecie przez artystów takich jak Andrea Bocelli, Sarah Brightman czy Josh Groban. Znani z wielu występów telewizyjnych, zdobywcy Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna łączą tenorowe brzmienia swoich głosów z przebojami muzyki popularnej. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru.
 
Ich najnowsza trasa koncertowa, „Con Amore”, to kompilacja najpiękniejszych utworów o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i dajcie się wspólnie porwać dźwiękom muzyki filmowej, romantycznym melodiom i ponadczasowym hitom. Podczas występu usłyszymy m.in. takie przeboje jak „Mambo Italiano”, „Bésame Mucho”, „Torna a Sorrento”, „Il Mondo” czy słynne „Belle” z musicalu Notre Dame de Paris.

Recenzje (80)

2023-11-05 18:30:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
super
jaco1969
2023-11-05 18:30:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
Wspaniały koncert. Przezabawni wykonawcy i piękne głosy. szczerze POLECAM !!!
Dorota
2023-11-05 18:30:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
Występ fenomenalny !!!!! Czekam na następne.
Izabela
2023-11-05 18:30:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
Niezapomniana uczta muzyczna
Małgorzata
2023-11-05 18:30:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
Wspaniały koncert, artyści potrafili porwać do wspólnej zabawy publiczność. Super wykonanie przez solistów a także towarzyszących im muzyków.
Gabriela

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.