SPIS TREŚCI:
- Katarzyna Zielińska na scenie – więcej niż monodram
- Spektakl, który przyciąga uwagę mediów
- Zajrzyj za kulisy – zobacz materiał w DDTVN
- Sprawdź terminy spektaklu
To opowieść o kobiecie, która postanawia wreszcie zadbać o siebie i odzyskać kontrolę nad życiem. To wyraz potrzeby złapania dystansu, złapania oddechu i spojrzenia na siebie z innej, bardziej pełnej perspektywy. Ten gest staje się punktem wyjścia do głębokiej, choć jednocześnie lekkiej, błyskotliwej i niezwykle ironicznej refleksji na temat tego, jak żyjemy, jak odpoczywamy i jak często zapominamy o sobie samych... Za słowa utworów wykorzystanych w spektaklu odpowiadają cenieni twórcy – mistrzowie słowa Artur Andrus oraz Michał Chludziński.
Katarzyna Zielińska na scenie – więcej niż monodram
„To ja może się położę” nie jest jednak typowym monodramem. Dzięki wyjątkowemu aktorstwu Katarzyny Zielińskiej, spektakl nabiera wielowymiarowości, angażując widza od pierwszej do ostatniej minuty. To produkcja idealna zarówno dla miłośników teatru, jak i tych, którzy na co dzień nie są częstymi gośćmi teatralnych sal. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od śmiechu, przez chwile zadumy, aż po prawdziwe wzruszenie.
Spektakl, który przyciąga uwagę mediów
Zainteresowanie spektaklem stale rośnie, o czym świadczą nie tylko pełne sale podczas występów w całej Polsce, ale także duże zainteresowanie mediów. Już jutro widzowie w całej Polsce będą mieli okazję zobaczyć 8-minutowy materiał o spektaklu „To ja może się położę” w popularnym programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.
Zajrzyj za kulisy – zobacz materiał w DDTVN
To doskonała okazja, by podejrzeć fragment procesu twórczego i zobaczyć Katarzynę Zielińską w naturalnym środowisku pracy. Widzowie mogą spodziewać się ujęć z próby oraz krótkich rozmów, które przybliżą atmosferę spektaklu i zaangażowanie towarzyszące jego realizacji.
Sprawdź terminy spektaklu
Nie przegapcie emisji materiału w „Dzień Dobry TVN” i koniecznie sprawdźcie najbliższe terminy spektaklu w repertuarze. Zapraszamy!