Tre Voci

Bio

Zespół Tre Voci tworzą niezwykle utalentowani śpiewacy – Wojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Jako trio przecierają szlak dla gatunku pop-operowego w Polsce. Zachwycają wymagającą, opiniotwórczą publiczność na całym świecie oraz tych, którzy w muzyce szukają wzruszeń.

Tre Voci, czyli „trzy głosy” to pop-operowy zespół, założony w 2015 roku, wykonujący przede wszystkim estradowy repertuar. Chociaż na początku działalności w ich twórczości można było odnaleźć głównie klasykę operową, z czasem kierunek ich rozwoju ewoluował. Wszyscy członkowie Tre Voci, przyznają, że od zawsze słuchają muzyki rozrywkowej. Połączenie zamiłowania do popularnych przebojów z pasją do operowego śpiewu było zatem naturalną konsekwencją ich muzycznych upodobań.

Członkami Tre Voci są wykształceni w kierunku śpiewu operowego Wojtek Sokolnicki, Mikołaj Adamczyk oraz Miłosz Gałaj. Ten ostatni wyjątkowo dobrze odnajduje się w prezentowanym przez zespół gatunku, ponieważ studiował musical. Ich wspólna muzyczna przygoda rozpoczęła się ponad 7 lat temu w Chicago. Tam zdecydowali się połączyć siły i stworzyć zespół, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Pomocne w rozwoju kariery Tre Voci jest niewątpliwie imponujące wykształcenie śpiewaków. Każdy z nich ukończył wokalistykę na Wydziale Śpiewu Solowego. Wojtek Sokolnicki jest również saksofonistą, natomiast Miłosz Gałaj reżyserem.

Pierwszy wspólny album Tre Voci pt. „Tenorzy” pojawił się w 2017 roku. Trzy lata później zespół nagrał płytę „With Love” (2020), która zawiera między innymi piosenki „Hallelujah”, „I Don’t Want To Miss A Thing”, „The Show Must Go On” i „You Raise Me Up”. Oprócz nagrywania w studio Tre Voci intensywnie koncertuje. Do tej pory zespół miał okazję wystąpić w Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, Holandii, Kanadzie i ZEA. W 2022 w Warszawie zaśpiewali razem z Garou utwór „Belle” z musicalu „Notre Dame de Paris”. Są zdobywcami Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna. Tre Voci to zespół wyjątkowy, który mierzy wysoko i z pewnością zahipnotyzuje publiczność w wielu miejscach na świecie!

Tre Voci na koncertach „Con Amore” i „Sen nocy letniej”

Sen nocy letniej to widowisko muzyczne, w którym tenorzy łączą operowe brzmienia z przebojami muzyki popularnej, podróżując przez różne gatunki muzyczne i miejsca na świecie.

Trasa koncertowa „Con Amore” to najlepszy sposób na wyrażenie uczuć. Podczas występów, Tre Voci zaprezentuje najpiękniejsze utwory o miłości. Jeśli chcesz usłyszeć Tre Voci na żywo i samemu ocenić umiejętności trójki tenorów zarezerwuj bilety na koncert „Con Amore”!

Tre Voci „Wth Love” - nowe koncerty wyjątkowego trio

Artyści zespołu Tre Voci, Voytek „Soko” Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj oferuje publiczności niezapomniane koncerty „With Love”. To pełne miłości do ludzi i świata przeboje wszechczasów, takie jak „Hallelujah”, „Bésame Mucho”, „Il Mondo”, „Belle”, „Everything” i „My Way”.

Tre Voci - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.