Artyści

Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"

Opis

„Magia” to słowo, które najlepiej opisuje tradycyjny koncert świąteczny. Nadchodzącą zimą artyści związani z Piwnicą pod Baranami pomogą nam doświadczyć tej magii, wykonując najpiękniejsze kolędy w wyjątkowych aranżacjach.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy i galicyjskie wino. To obrazy, które zimową porą towarzyszą świątecznym koncertom legendarnej Piwnicy Pod Baranami. Już sam tytuł koncertu jest zimowy i nastrojowy, otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. Grupa związana z Krakowem obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia, co każe spodziewać się dodatkowych niespodzianek na koncercie. 

Świąteczne koncerty Piwnicy pod Baranami

Kolędy w wykonaniu artystów związanych z Piwnicą od samego początku wprowadzają słuchacza w tajemniczy świat, a kolejne etapy widowiska odkrywają 65-letnią historię krakowskiej legendy. Ten niezwykły występ będziemy mieli okazję posłuchać zimą 2021 roku w wykonaniu 30-osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.