Garnizon Sztuki w Warszawie

Opis

Garnizon Sztuki, nazywany teatrem pozytywnych emocji, zlokalizowany jest praktycznie w samym sercu Warszawy przy placu Trzech Krzyży. Teatrowi przewodzą znani na polskiej scenie twórcy: Grażyna Wolszczak, Joanna Glińska oraz Cezary Harasimowicz.

Garnizon Sztuki jest Fundacją założoną w 2014 roku przez Grażynę Wolszczak i Joannę Glińską, jednak własną siedzibę otrzymała dopiero w 2020 roku. Znajduje się ona w piętrowej kamienicy, a do dyspozycji Garnizonu Sztuki pozostają dwie sale i foyer. Klimatyzowana sala teatralna, nazywana również dużą salą, mieści na widowni 278 widzów. Chociaż przestrzeń ta działa zaledwie trzy lata, odbyło się w niej już wiele znakomitych koncertów i spektakli.

Wśród spektakli teatralnych zorganizowanych w Garnizonie Sztuki w Warszawie wyróżnić można takie, jak „Niepamięć” z Magdaleną Kumorek, „Porwanie” w reżyserii Artura Barcisia, „Same plusy”, „Czworo do poprawki”, „Pozytywni”, „Nic się nie stało” i „Gra”.

Sala należąca do Garnizonu Sztuki spełnia wszystkie warunki niezbędne do organizacji koncertów. Scena gościła już m.in. Varius Manx i Kasię Stankiewicz, Voo Voo, Igora Herbuta, Patrycję Markowską, Jana Borysewicza, Krystiana Ochmana, Anię Wyszkoni, Piotra Cugowskiego i Małgorzatę Ostrowską.

Garnizon Sztuki w Warszawie – repertuar, bilety, dojazd i wydarzenai

Garnizon Sztuki znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Marii Konopnickiej 6, oddalonej zaledwie 2 kilometry od Dworca Centralnego. Do obiektu można w wygodny sposób dostać się komunikacją miejską. Kamienicę Garnizonu Sztuki otaczają punkty gastronomiczne, a nieopodal znajduje się hotel Sheraton.

Interesujesz się życiem kulturalnym Warszawy? Chcesz być na bieżąco? Sprawdź nasz repertuar wydarzeń i znajdź najlepsze bilety do Garnizonu Sztuki!

Bilety

Adres

Garnizon Sztuki w Warszawie
Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.