Artyści

Niepamięć

Opis

Komedia teatralna o tym, co z czasem potrafi się zmienić, a co zostaje w nas z przeszłości. Popularny aktor – człowiek sukcesu – spotyka na kolacji swoją byłą dziewczynę. Czy spotkanie z kimś, z kim łączą nas wspomnienia, może być niewinne? Przekonajcie się podczas spektakli w 2022 roku.

„Niepamięć” to tragikomedia pełna błyskotliwych dialogów zdolnego autora – Marka Modzelewskiego. Spektakl opowiada historię Marcina, aktora odnoszącego duże sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Piękna żona i wielka popularność pozwalają sądzić, że w jego życiu niczego nie brakuje. Co może zmienić kolacja z byłą partnerką i jej nowym chłopakiem?

Spektakl „Niepamięć” to koprodukcja warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. W tym lekkim spektaklu twórcy zadają nam ważne pytania. Czy można do końca rozliczyć przeszłość? Czy pamięć może nas zwodzić? Jak z biegiem czasu możemy tak naprawdę się zmienić?

„Niepamięć” – komedia teatralna z udziałem gwiazd

Spektakl z udziałem m.in. Agnieszki Więdłochy, Rafała Królikowskiego i Magdaleny Kumorek to doskonała propozycja na lekki i interesujący wieczór. W nadchodzącym 2022 roku będziemy mieć przyjemność zaprezentować Państwu „Niepamięć” w wielu miastach w Polsce. Zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru teatralnego, aby nie przegapić nadchodzących spektakli w swojej okolicy.
 
Obsada: 
AGATA: Agnieszka WIĘDŁOCHA / Karolina GORCZYCA 
AGNIESZKA: Magdalena KUMOREK 
MARCIN: Rafał KRÓLIKOWSKI / Krzysztof CZECZOT 
KAMIL: Marcin KORCZ 
KORNEL: Krystian PESTA 
 
Scenariusz: Marek Modzelewski 
Reżyseria i opracowanie muzyczne: Piotr Ratajczak 
Scenografia i reżyseria świateł: Marcin Chlanda 
Kostiumy: Monika Ulańska/Grupa Mixer

Wydarzenia

07.03.2022
17:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
07.03.2022
20:15
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.