Artysta

Michał Meyer

Bio

Aktor teatralny, filmowy i serialowy, komik, a także – o czym mogliśmy się przekonać, oglądając czternastą edycję programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – piosenkarz.

W 2008 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. W programie „Szymon Majewski Show” zajmował się parodiowaniem wielu postaci, w tym między innymi: Colina Farrella, Pascala Brodnickiego, Grzegorza Napieralskiego czy samego prowadzącego. W polsatowskim programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszedł przez dziewięć odcinków i zajął trzecie miejsce w finale, otrzymując brązową maskę. Zagrał także w wielu filmach, między innymi w: „Miasto 44” (w reżyserii Jana Komasy), „Wałęsa. Człowiek z nadziei” (w reżyserii Andrzeja Wajdy) czy „Być jak Kazimierz Deyna” (w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz).

Nagi talent Michała Meyera w komediach teatralnych

W naszym repertuarze nie brakuje spektakli z udziałem Michała Meyera. Jednym z takich przedstawień jest „Goło i Wesoło” – komedia autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony’ego McCartena. Spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych mężczyzn, którzy postanawiają zająć się zawodowo striptizem. W spektaklu obok Michała Meyera występują Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki, Marek Kaliszuk i Piotr Zelt.

Michała Meyera można zobaczyć również w „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” u boku Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. Ze spektaklu dowiemy się między innymi, na co można wydać wygraną w loterii. Aktora zobaczymy też w odlotowej komedii „Boeing Boeing” u boku Mikołaja Roznerskiego, Elżbiety Jarosik i Adriany Kalskiej. To spektakl komediowy o poplątanej, podniebnej miłości. Dzięki międzynarodowemu rozkładowi lotów główny bohater utrzymuje relacje… z trzema narzeczonymi jednocześnie! Jednak niezależnie od tego, jaką rolę gra – każda aktorska odsłona to niesamowita przygoda!

Testosteron - nowa komedia z Michałem Meyerem

20 lat od premiery sztuki Andrzeja Saramonowicza i 15 lat od premiery kultowego dziś filmu „Testosteron”, spektakl wraca na deski by po raz kolejny odpowiedzieć na pytania o męskość. Historia zmienia się tak jak zmieniają sie mężczyźni we współczesnym świecie. Na scenie wraz z Michałem Meyerem występują Leszek Lichota i Damian Kulec.

Bilety

Michał Meyer - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.