Bilety

Płock - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

  • Płock Szkoła Muzyczna, Płock
  • 03.03.2024

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

  • Płock Szkoła Muzyczna, Płock
  • 07.04.2024

Goło i Wesoło

  • Płock Szkoła Muzyczna, Płock
  • 11.05.2024

Komedia z dreszczykiem

  • Płock Szkoła Muzyczna, Płock
  • 23.11.2024

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy...

Zobacz więcej

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

Głośny francuski przebój teatralny - teraz także w Polsce! François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na...

Zobacz więcej

Goło i Wesoło

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery...

Zobacz więcej

Komedia z dreszczykiem

Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to co za chwilę się wydarzy...

Zobacz więcej

Płock położony jest na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, a prawa miejskie otrzymał w 1237 roku. Niewiele osób pamięta o tym, że Płock przez prawie 60 lat był stolicą Polski! W płocku chętnie odwiedzane jest zoo, które prowadzi działalność od 1951 roku i wciąż poszerza swoją ekspozycję. Miasto dysponuje również halą widowiskowo-sportową „Orlen Arena”, w której znajduje się blisko 5 500 miejsc dla widzów! Płock przyciąga turystów szeroką ofertą kulturalną, w której skład wchodzą spektakle teatralne, koncerty, kabarety i festiwale.

Jakie wydarzenia kulturalne odbędą się w Płocku w 2023 i 2024? Sprawdź repertuar wydarzeń i wybierz coś dla siebie!

Teatr w Płocku – spektakle, bilety, repertuar

Płock dysponuje szerokim repertuarem spektakli teatralnych. Spektakle odbywają się między innymi w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego oraz Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego.

Płock, jako jedno z pierwszym miast w Polsce, już w 1812 roku posiadał swój teatr. Funkcjonuje on do dziś, od 1980 roku pod nazwą Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego. W teatrze odbywają się również spektakle gościnne – Teatr Dramatyczny może pochwalić się szerokim i ciekawym repertuarem spektakli komediowych i spektakli dla dzieci.

W Płocku prężnie działa Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego, której sala koncertowa znajduje się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego. Sala koncertowa oficjalnie do użytku została oddana w 2004 roku. Odbywają się w niej także koncerty, przeglądy muzyczne i inne wydarzenia kulturalne. Spektakle odbywają się również w Amfiteatrze w Płocku. Zarezerwuj bilety na znakomite spektakle teatralne w Płocku na naszej stronie!

Amfiteatr w Płocku, Płocki Ośrodek Kultury i inne sale

Amfiteatr w Płocku to obiekt, który powstał w latach 60. XX wieku i może pomieścić około 3000 widzów. Położony jest w niszy osuwiskowej nad Wisłą. W Amfiteatrze organizowane są różnego rodzaju imprezy i wydarzenia kulturalne, w tym spektakle, koncerty i kabarety. Od 2008 roku widzowie mogą uczestniczyć w niezwykłych wydarzeniach korzystając ze zrewitalizowanego, dostosowanego do współczesnych potrzeb obiektu. Aktualny repertuar wydarzeń kulturalnych w Amfiteatrze w Płocku znajdziecie powyżej.

Kolejnym ważnym punktem na kulturalnej mapie Płocka jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów. Do POKiS mieszkańcy Płocka i turyści mogą wybrać się obejrzeć film, wziąć udział w spotkaniach z artystami, obejrzeć wystawę, posłuchać koncertu lub zobaczyć spektakl teatralny.

Koncerty w Płocku – bilety, kluby, wydarzenia

Płock tętni muzyką, a dowodem na to są liczne koncerty odbywające się w mieście przez cały rok. Do najpopularniejszych klubów muzycznych w Płocku należą Bar Rock 69 i Klub Kino. W Płocku odbywają się zarówno koncerty rozrywkowe, jak i koncerty muzyki poważnej. Duże koncerty odbywają się w Amfiteatrze, oraz hali widowiskowo-sportowej „Orlen Arena”. Repertuar koncertów w Płocku znajdziecie na naszej stronie.

Festiwale w Płocku, piknik w Płocku, miejskie święto

Płock słynie z festiwali oraz imprez cyklicznych odbywających się od wielu lat, a bilety na te wydarzenia rozchodzą się na pniu. Należą do nich Polish Hip-Hop Festival, Audioriver Festival, Rock Tower, Festiwal Muzyki Jednogłosowej oraz Piknik Europejski – doroczne święto mieszkańców Płocka obchodzone na Starym Mieście,

Na scenie Polish Hip-Hop Festival pojawiły się już takie gwiazdy, jak Sokół, O.S.T.R., PRO8L3M, Tede, Solar, [Białas](url), Bedoes, Jan-rapowanie, White 2115, Mata, Kacperczyk, Żabson, Kizo, Otsochodzi, Zeus, Bisz & B.O.K., Kartky, Young Igi, Smolasty.

Audioriver Festival to święto muzyki elektronicznej, na którym koncertują artyści pochodzący z różnych stron świata. Na festiwalu Rock Tower występuję zespoły rockowe i metalowe z Polski i zza granicy (między innymi TSA, Nocny Kochanek, Frontside).

Kabarety w Płocku, repertuar kabaretów, HuMore Show

W Płocku odbywa się wiele przedstawień kabaretowych, w tym HuMore Show, który w 2023 będzie gościć najbardziej znane kabarety, w tym: Kabaret Młodych Panów, Igora Kwiatkowskiego i Kabaret Moralnego Niepokoju. Do zobaczenia w Płocku!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.