Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Barbara Kurdej-Szatan

Bio

Charyzmatyczna blondynka, którą uwielbia publiczność. Absolwentka PWST w Krakowie. Kobieta wielu talentów – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, prezenterka i piosenkarka. Popularność przyniosła jej rola w reklamie operatora sieci komórkowej. Barbara Kurdej-Szatan jest gwiazdą gorącego spektaklu komediowego Pikantni.

Od 2010 roku artystka jest związana z Teatrem 6. Piętro, jednak debiutowała dwa lata wcześniej w spektaklu Sen nocy letniej na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Występowała także na scenie Teatru Muzycznego Roma w spektaklu Deszczowa piosenka. Umiejętności wokalne zapewniły jej role także w innych musicalach – m.in. Chicago i Legalna blondynka.

Barbara Kurdej-Szatan równolegle rozwija swoją karierę filmową. Zagrała główną rolę w popularnej komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię, wystąpiła też w filmach 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach i Narzeczony na niby.

Często można ją oglądać na małym ekranie – występuje między innymi w serialu M jak miłość i W rytmie serca. Prowadziła też programy telewizyjne – m.in. The Voice of Poland, Voice Kids i Dance, dance, dance. Kariera telewizyjna Kurdej-Szatan została nagrodzona trzema Telekamerami.

Spektakl z Barbarą-Kurdej Szatan i Anną Muchą

Publiczności Adria Art Barbara Kurdej-Szatan jest znana przede wszystkim z roli Doris w spektaklu Pikantni. To najczęściej grane przedstawienie komediowe w Polsce. Na scenie artystce towarzyszy między innymi Anna Mucha i Michał Ziembicki. Historia miłosnego czworokąta od lat bawi publiczność w całym kraju. Tymczasowo artystka skupiła się na życiu osobistym, ponieważ spodziewa się narodzin dziecka.

Wydarzenia

08.10.2021
17:30
Pikantni
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
08.10.2021
20:00
Pikantni
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.