Artysta

Barbara Kurdej-Szatan

Bio

Charyzmatyczna blondynka, którą uwielbia publiczność. Absolwentka PWST w Krakowie. Kobieta wielu talentów – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, prezenterka i piosenkarka. Popularność przyniosła jej rola w reklamie operatora sieci komórkowej. Barbara Kurdej-Szatan jest gwiazdą gorącego spektaklu komediowego Pikantni.

Od 2010 roku artystka jest związana z Teatrem 6. Piętro, jednak debiutowała dwa lata wcześniej w spektaklu Sen nocy letniej na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Występowała także na scenie Teatru Muzycznego Roma w spektaklu Deszczowa piosenka. Umiejętności wokalne zapewniły jej role także w innych musicalach – m.in. Chicago i Legalna blondynka.

Barbara Kurdej-Szatan równolegle rozwija swoją karierę filmową. Zagrała główną rolę w popularnej komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię, wystąpiła też w filmach 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach i Narzeczony na niby.

Często można ją oglądać na małym ekranie – występuje między innymi w serialu M jak miłość i W rytmie serca. Prowadziła też programy telewizyjne – m.in. The Voice of Poland, Voice Kids i Dance, dance, dance. Kariera telewizyjna Kurdej-Szatan została nagrodzona trzema Telekamerami.

Komedie teatralne z Barbarą Kurdej-Szatan

Publiczności Adria Art Barbara Kurdej-Szatan jest znana przede wszystkim z roli Doris w spektaklu Pikantni. To najczęściej grane przedstawienie komediowe w Polsce. Na scenie artystce towarzyszy między innymi Anna Mucha i Michał Ziembicki. Historia miłosnego czworokąta od lat bawi publiczność w całym kraju. Tymczasowo artystka skupiła się na życiu osobistym, ponieważ spodziewa się narodzin dziecka.

W 2021 i 2022 roku Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w komedii kryminalnej pt Porwanie. To doskonała propozycja teatralna dla osób, które lubią intrygę i szalone zwroty akcji! Oprócz aktorki, na scenie zobaczymy także Artura Barcisia, Antoniego Pawlickiego, Katarzynę Ucherską, Damiana Kuleca, Piotra Grabowskiego i Marcina Perchucia.

Wydarzenia

21.12.2021
17:30
Porwanie - komedia kryminalna
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
21.12.2021
20:15
Porwanie - komedia kryminalna
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
12.02.2022
16:00
Porwanie - komedia kryminalna
Oświęcimskie Centrum Kultury Oświęcim
12.02.2022
19:00
Porwanie - komedia kryminalna
Oświęcimskie Centrum Kultury Oświęcim
14.02.2022
17:30
Porwanie - komedia kryminalna
Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej Radom
14.02.2022
20:15
Porwanie - komedia kryminalna
Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej Radom

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.