Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
207 ocen
Recenzje
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 
 

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 
 
 
Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
 
 
Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
 
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
 
 
Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki
 
Spektakl od 18. roku życia
 
 
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Wydarzenia

08.10.2021
17:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
08.10.2021
20:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Recenzje (207)

super , super , super , świetnie spędzony czas , świetna gra aktorów, zdecydowanie polecam
agaplat Leszno 2021-06-19 21:00:00
Świetny spektakl! Świetni aktorzy! Polecam wszystkim, którzy lubią płakać ze śmiechu 🙂
fanka Leszno 2021-06-20 21:00:00
Super spektakl.Polecam.
frida9999 Leszno 2021-06-20 18:00:00
super. polecam. Na wesoło o poważnych tematach
agart Leszno 2021-06-20 18:00:00
Bardzo dobra rozrywka. Cudowni aktorzy. Temat bardzo na czasie. Każdemu może się zdarzyć. Będę polecać znajomym. Pozdrawiam Dorota Radwan.
dorota.radwan Kraków 2021-06-18 19:30:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.