Atlas Arena w Łodzi

Opis

Atlas Arena znajduje się w samym sercu stolicy województwa łódzkiego. Jest gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych, wystaw i targów. W czasie swojego funkcjonowania Atlas Arena gościła, m.in. Stinga, Petera Gabriela, Depeche Mode, Iron Maiden, Piotra Rubika, Taconafide czy Dżem.

 Od początku idea budowy Atlas Areny w Łodzi oscylowała wokół stworzenia przestrzeni, która będzie w stanie w sposób kompleksowy przyjąć wiele rodzajów imprez. Obiekt został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że Atlas Arena jest jak kameleon – niezależnie od rodzaju wydarzenia, miejsce to jest doskonale przystosowane do jego wymagań. Hala jest w stanie pomieścić niemalże 14 tysięcy widzów.

W ostatnich latach Atlas Arena przyciągnęła wiele osób spragnionych wydarzeń kulturalnych. Na obiekcie pojawili się między innymi Krzysztof Cugowski, Edyta Geppert, Lady Pank, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Enej, Maryla Rodowicz, Margaret, CLEO, Anita Lipnicka, Natalia Przybysz, Daria Zawiałow i Andrzej Seweryn. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i wyjątkowy klimat przyciągają największe gwiazdy estrady.

Atlas Arena w Łodzi gości nie tylko muzyków, ale również najbardziej znane kabarety! Chyba wszyscy kojarzą nazwy Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Igora Kwiatkowskiego?

Atlas Arena w Łodzi – wydarzenia, bilety, adres, parking

Atlas Arena znajduje się przy alei ks. bp. Władysława Bandurskiego 7 w Łodzi. Przy obiekcie znajduje się duży parking dla gości.

Chcesz być na bieżąco z repertuarem w Atlas Arenie w Łodzi? Zobacz, na jakie wydarzenia kulturalne warto kupić bilety! Koncerty i kabarety na hali Atlas Arena na długo pozostają w pamięci!

Adres

Atlas Arena w Łodzi
aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7
94-020 Łódź

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.