Artysta

Igor Kwiatkowski

Bio

Pomysłowy komik, wybitny parodysta i jednocześnie Mariolka Krejzolka i Kryspin w jednym, czyli po prostu Igor Kwiatkowski. Jego wcielenia i skecze zna cała Polska, a jemu nie brakuje pomysłów na kolejne programy. Już wkrótce możecie go zobaczyć w programie „Pół geniusz, pół kretyn”!

Urodził się 20 stycznia 1978 roku w Kowarach. Z wykształcenia jest kucharzem i często podkreśla, że lubi dobre jedzenie i gotowanie. Jednak w swoim życiorysie zaliczył także pracę magazyniera, wykładacza napojów oraz radiowego DJ-a w rozgłośni Roxy FM. Od 2004 do 2017 roku współtworzył Kabaret Paranienormalni. Podczas występów Igor Kwiatkowski zasłynął z wcielania się w wiele pamiętnych postaci. Najbardziej charakterystyczne to: Mariolka Krejzolka (w nieco za małym kolorowym sweterku), Kryspin „Krisperson” – antyfan numer 1 „Paranienormalnych” – oraz bokser z zanikiem pamięci krótkotrwałej Jacek Balcerzak.

Po odejściu z kabaretu rozpoczął solową karierę. W 2018 roku poprowadził pierwszą edycję wokalnego show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now.”. Mimo popularności sformułowania „stand-uper” sam woli się nazywać komikiem. Interesuje go przede wszystkim życie codzienne, typowe sytuacje rodzinne i relacje kobieta–mężczyzna.

O codzienności, sprawach obyczajowych, trudnościach życia męża i ojca, jak również o najnowszych trendach popkultury opowiadał program komika pod tytułem „Pół geniusz, pół kretyn”.

„Tylko śmiech nas ocali” - nowy program Igora Kwiatkowskiego

W 2023 artysta wraca, by nas ocalić! Wyposażony w nowy program wystąpi m.in. w Bytomiu i Kielcach. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu” czy „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” - to tylko niektóre skecze, które Igor kwiatkowski zaprezentuje podczas występów „Tylko śmiech nas ocali”.

Igor Kwiatkowski w programie „HuMore Show”!

W 2023 roku Igor Kwiatkowski wystąpi podczas wyjątkowego wieczoru HuMore Show! Wraz z artystą na scenie zobaczymy m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów i Andrzeja Kozłowskiego!

Zarezerwuj bilety i zobacz Igora Kwiatkowskiego na żywo.

Bilety

Igor Kwiatkowski - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.