Blog

Kabaret Młodych Panów z kontrowersyjnym skeczem - "Sklep Zoologiczny"

Maciej Łbik
Ostatnio na polskiej scenie kabaretowej nie brakuje kontrowersyjnych skeczy. Rok temu cała Polska żyła występem Kabaretu Neo-Nówka pt. Wigilia 2022”, w którym rodzina kłóci się o politykę przy wigilijnym stole. Najgłośniejszym skeczem 2023 roku ma szansę zostać „Sklep Zoologiczny”, a wszystko za sprawą występu bezkompromisowego Kabaretu Młodych Panów. Podczas gali kabaretowej "Magiczne Zakończenie Wakacji 2023. Świętokrzyska Gala Kabaretowa" w Kielcach, widzowie bawili się na skeczu, który mocno krytykował obecną władzę, czyli partię PiS.

„Sklep Zoologiczny” Kabaretu Młodych Panów

Skecz zatytułowany "Sklep Zoologiczny" przywitał widzów Polsatu pełnym ekspresji i nietuzinkowym początkiem. Głównym bohaterem skeczu, granym przez Roberta Korólczyka jest sprzedawca w sklepie zoologicznym, który obsługuje kolejnych klientów. Jednym z nich (w tej roli Bartek Demczuk) jest mężczyzna, który zakupił papugę. Na pozór zwyczajna sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że pozornie niewinna papuga nie przebiera w słowach!

Kabaret Mlodych Panow papuga sklep zoologiczny

Przekleństwa i wulgaryzmy pod adresem PiS

Po wyjściu papugi z pudełka, na sali rozległo się hasło: "J***ć PiS!" To jednak nie koniec niespodzianek. Papuga wykrzykiwała kolejne kontrowersyjne hasła, a publiczność dosłownie wybuchła śmiechem!

Kontrowersyjny występ Kabaretu Młodych Panów wywołał burzę emocji i komentarzy w mediach społecznościowych. Jedni chwalili odwagę kabaretu w krytyce obecnej władzy, inni uważali, że to zbyt daleko idący żart. Niemniej jednak, niezaprzeczalnie przyciągnął uwagę i pozostawił wiele do dyskusji.

Skecz jest dostępny na facebooku, na oficjalnej stronie Kabaretu Młodych Panów.

Występy Kabaretu Młodych Panów podczas Maratonu Kabaretowego

Jesteście gotowi na więcej śmiesznych i kontrowersyjnych skeczy Kabaretu Młodych Panów? W takim razie nie możecie przegapić Maratonu Kabaretowego HuMore Show! Podczas wieczoru wystąpi ponadto m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Zdolni i Skromni i  Igor Kwiatkowski!

Maraton Kabaretowy HuMore Show

To doskonała okazja, by śmiać się z różnych stron życia i polityki, zawsze w towarzystwie fantastycznych artystów. Nie przegapcie tego wydarzenia, które na długo zostanie w waszych wspomnieniach!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.