Blog

Polskie kabarety. Z kim będziemy się bawić wiosną i latem?

Marta Fortowska
Wiadomo nie od dziś, że śmiech to zdrowie, a z artystami takimi jak Kabaret Moralnego Niepokoju czy Kabaret Neo-Nówka na pewno go nie zabraknie. Żeby wspomnienia z urlopu ogrzewały nas także jesienią i zimą, polecamy urozmaicić majowy weekend lub letni wyjazd występem ulubionego kabaretu. Bilety na kabaret sprawią, że wyjazd będzie udany, niezależnie od kierunku, który obierzemy!

Polskie kabarety cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów, a podczas występów sale pękają w szwach. Nic dziwnego – artyści dbają o to, by fani się nie nudzili. Wciąż dostarczają im nowych powodów do śmiechu.

Nasza kabaretowa scena ma się dobrze – królują na niej przede wszystkim Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka czy Kabaret Młodych Panów. Sprawdź nasz repertuar i już dziś zacznij planować swój urlop! Może w którymś z miast spotkasz ulubiony zespół?

Kabaret Neo-Nówka – huczne obchody 20-lecia

Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 roku we Wrocławiu. Po 20 latach działalności przyszedł czas na świętowanie! Dla swoich fanów kabaret przygotował nowe skecze. Na scenie pojawią się kultowe i doskonale wszystkim znane postaci, m.in. Wandzia, Bogu czy rodzina Paciaciaków.Dodatkowym atutem występu będzie oprawa wizualna przedsięwzięcia. O warstwę muzyczną zadba występujący z Neo-Nówką zespół Żarówki. Jedno jest pewne: będzie zabawnie i z rozmachem. Szykuj urodzinową kreację!

alt text

Kabaret Moralnego Niepokoju – czyli „Za długo panowie byli grzeczni”

KMN w nowym programie pt. „Za długo panowie byli grzeczni” z przymrużeniem oka opowiada o życiu. Podczas dwugodzinnego występu możemy pośmiać się z własnych problemów. Są tu kłopoty z wychowaniem dziecka, konflikty małżeńskie i zmagania z nawałem obowiązków domowych. A także masa innych codziennych wyzwań, które w wykonaniu kabaretu rozbawią Cię do łez! „Za długo panowie byli grzeczni” to program o tym, jak wyluzować i przestać spełniać cudze oczekiwania. Dobra zabawa gwarantowana.

alt text

Kabaret Młodych Panów – nowy program „To jest chore!”

Kabaretu Młodych Panów nikomu przedstawiać nie trzeba. Są obecni na polskiej scenie kabaretowej od 2004 roku. Skutecznie i z urokiem rozśmieszają publiczność. Mimo popularności i ugruntowanej pozycji w kabaretowym świecie nie osiadają na laurach. W najnowszym programie członkowie Kabaretu Młodych Panów biorą na tapet wszystko to, co w życiu codziennym uchodzi za absurdalne, bezsensowne i nienormalne. W programie, poza doskonałymi skeczami, nie zabraknie również piosenek! Możemy być pewni, że spędzone z kabaretem dwie godziny uzbroją nas w dobry humor na kolejne dni.

alt text

Bilety na kabarety – sprawdź, w których miastach wystąpią najlepsi

Polskie kabarety w 2021 roku zafundują nam mnóstwo dobrego humoru i pomogą choć na chwilę zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Kabaret Moralnego Niepokoju będziemy mogli oglądać w maju w Toruniu oraz w czerwcu w Łodzi. Kabaret Neo-Nówka planuje świętować swoje 20-lecie w Kołobrzegu, Warszawie, Świnoujściu, Giżycku i Ostródzie. A Kabaret Młodych Panów odwiedzi Ustroń oraz Żywiec. Aby być na bieżąco, zapraszamy do odwiedzenia naszego repertuaru i zapisania się do newslettera. Wtedy nic nie umknie Twojej uwadze!

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.