Blog

Koncerty 2021. Na scenie Szpak, Ostrowska i Cugowski

Anna Stankiewicz-Sztybel
Michał Szpak, Patrycja Markowska, Krzysztof Cugowski i Małgorzata Ostrowska. Kogo jeszcze usłyszymy na koncertach w 2021 roku? Zarówno fani, jak i artyści po długiej przerwie są głodni muzycznych wrażeń. Sprawdź, kto wystąpi w twoim mieście, i daj się ponieść emocjom!

Masz ochotę beztrosko tańczyć i słuchać na żywo swoich ulubionych kawałków? Tak jak my nie możesz się doczekać powrotu do intensywnego życia kulturalnego? W tym roku to już się raczej nie uda, ale za to 2021 zapowiada się koncertowo. Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

Koncerty na wiosnę 2021 – Patrycja Markowska zagra akustycznie

Pierwsze koncerty w naszym repertuarze na 2021 roku planujemy już na marzec. Na początku wiosny Patrycja Markowska ruszy w swoją akustyczną trasę. Artystka pierwsze występy da w Lublinie i Bydgoszczy. W ramach akustycznej trasy koncertowej wokalistka – znana publiczności ze swoich rockowych kawałków – postanowiła pokazać nieco spokojniejsza stronę. Przekonajcie się na żywo, jak brzmią kawałki Markowskiej w nowej odsłonie, i koniecznie posłuchajcie piosenki „Niepoprawna”. Utwór walczy o tytuł przeboju roku 2020 radia RMF FM.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Małgorzata Ostrowska – trasa The Best Of

Kolejna kobieta wulkan, czyli Małgorzata Ostrowska, w 2021 zagra koncerty w Bydgoszczy i Szczecinie. Trasa The Best Of to zbiór najważniejszych utworów wokalistki. Na scenie zabrzmią takie hity jak „Szklana pogoda”, „Słowa” czy „Meluzyna”. Z pewnością nie zabraknie też nowości – kilka dni temu artystka zaprezentowała fanom swój nowy singiel, „Zadzwoń”.

alt text

Koncerty Krzysztofa Cugowskiego – 50 lat na scenie

Krzysztof Cugowski to klasa sama w sobie. Artysta od 50 lat zachwyca swoim wyjątkowym głosem i trafiającymi w serce utworami. Przyszły rok będzie dla muzyka bardzo pracowity. Cugowski zagra koncerty m.in. w Szczecinie, Krakowie, Częstochowie, Łodzi czy Katowicach. Na koncertach w 2021 roku artysta zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad jego twórczości.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Urodzinowa trasa Michała Szpaka

Michał Szpak, choć na scenie jest zdecydowanie krócej niż Cugowski, to swoim talentem zdołał już podbić serca niejednej kobiety. W 2020 roku artysta świętował swoje 30. urodziny, ale niestety koronawirus uniemożliwił mu rozpoczęcie specjalnej trasy. Dlatego pierwsze urodzinowe koncerty Michała Szpaka będzie można zobaczyć dopiero w 2021 roku. Artysta zagra m.in. we Wrocławiu. Każdy jego występ to prawdziwe widowisko – uczta nie tylko dla uszu. Podczas urodzinowego tournée Szpak z pewnością nie zawiedzie swoich fanek i jak zwykle będzie zachwycać talentem i poczuciem estetyki.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Ania Rusowicz w rytmie bigbitu

W 2021 roku Anna Rusowicz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesie nas do lat 60. i 70. i uświadomi, jak piękne jest życie. Podczas koncertów usłyszymy mieszankę rocka, funku i bigbitu. Rusowicz jest znana przede wszystkim fanom rock’n’rolla, ale z pewnością swoją pogodą ducha skruszy niejedno serce. Koncerty Ani Rusowicz zaplanowaliśmy m.in. w Bydgoszczy.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Muzyczny czar wspomnień Grażyny Brodzińskiej

W niezwykłą podróż zabierze nas również Grażyna Brodzińska. Wybitna śpiewaczka jest rozpoznawalna w całej Polsce, a także poza jej granicami. Na scenie z Brodzińską wystąpią soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne. Diwa jak zwykle będzie zachwycać nie tylko siłą swojego głosu, ale też wspaniałymi kreacjami, godnymi prawdziwej damy.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Dwie trasy koncertowe Kasi Kowalskiej

Wyjątkowe koncerty na 2021 zaplanowała także Kasia Kowalska. Artystka wystąpi z dwiema trasami – 25-lecie i MTV Unplugged. Obie pozwolą usłyszeć fanom najpopularniejsze utwory Kowalskiej. W ramach MTV Unplugged pojawi się więcej nietypowych, akustycznych aranżacji hitów gwiazdy. Na tych koncertach nie może was zabraknąć. Widzimy się pod sceną m.in. w Łodzi, Poznaniu, Otrębusach i Katowicach.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ i TUTAJ

alt text

Koncerty Meli Koteluk 2021 – melodia ulotna na scenie

Kto nie zna piosenki „Melodia ulotna”? Mela Koteluk to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Jej koncert w 2021 roku będzie można zobaczyć w Bydgoszczy. Artystka zachwyci widzów swoim pięknym głosem, wrażliwością i oprawą wizualną całego wydarzenia. Zapewniamy, że koncert w jej wykonaniu na długo pozostanie w waszej pamięci.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Rosalie – wreszcie na żywo

Na koncertach 2021 nie może zabraknąć Rosalie. Występ w jej wykonaniu to energetyczna bomba. Rosalie zachwyciła fanów krążkiem „Flashback” i „IDeal”, teraz przyszła pora na premierowe koncerty. Występy na żywo to okazja, by naprawdę się wytańczyć!

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Varius Manx & Kasia Stankiewicz obchodzą 30-lecie

„Zamigotał świat”, „Ruchome piaski” i „Piosenka księżycowa” – to trzy najpopularniejsze piosenki zespołu Varius Manx, które będzie można usłyszeć podczas koncertu 30-lecia zespołu. Kasia Stankiewicz po raz kolejny przeniesie nas w świat pięknych, muzycznych doznań i olśni zjawiskowymi kreacjami.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu zespołu Cree

Syn Ryszarda Riedla, Sebastian Riedel, wyruszył w trasę upamiętniającą twórczość ojca. „Czerwony jak cegła”, „Listy do M.”, „Sen o Victorii” to kilka utworów, które wybrzmią w ten wyjątkowy wieczór. Muzyka przeniesie fanów w sentymentalną podróż do pierwszych lat działalności grupy Dżem. Nie może was tam zabraknąć. Koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu m.in. w Rzeszowie.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Ralph Kaminski i jego kosmiczna energia

Na ten koncert czekamy bardzo długo. W związku z koronawirusem wydarzenie było przenoszone już dwa razy. Mamy nadzieje, że tym razem spotkamy się w komplecie w Radomiu. Ralph Kaminski zaprasza swoich fanów w kosmiczną muzyczną podróż, pełną wzruszeń i delikatności.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Raz Dwa Trzy – 30 lat jak jeden dzień

Tych panów nie trzeba nikomu przedstawiać. Znają się od studiów i z powodzeniem tworzą muzykę, która na długo pozostaje w pamięci. Zespół Raz Dwa Trzy to talent literacki, tworzony z dala od blasku fleszy. Jeśli macie ochotę na prawie dwugodzinne spotkanie okraszone anegdotkami Adama Nowaka, przybywajcie! Raz Dwa Trzy zagra w Gliwicach.

Bilety na koncert kupisz TUTAJ

alt text

Chcecie sprawić bliskim radość i zaprosić ich na wyjątkowy koncert w 2021 roku? Gramy w dziesiątkach miast w Polsce!

Zachęcamy do zakupu vouchera, ważnego przez dwa lata od daty zakupy. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy, i kliknijcie TUTAJ.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.