Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Opis

4.9 / 5
125 ocen
Recenzje
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
 
Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. 
 
Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów. 
 
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. 
 
Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Wydarzenia

Recenzje (125)

2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
Cudowny
2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
Panowie w formie jak zawsze. Bardzo przyjemny, klimatyczny koncert
Patron
2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
Panowie zagrali. Wszystko ładnie i składnie niestety zabrakło zaangażowania. Występ robił wrażenie jakby muzycy grali za karę, no może poza Adamem i bębniarzem. Poza tym wszystko ok.
Johness
2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
Wspaniały koncert.
gosia
2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
Sam koncert pierwsza klasa. Sala pękała w szwach. Natomiast miejsce koncertu tragiczne, nie dla osób powyzej 180 cm wzrostu. Odleglości pomiędzy rzędami to tragedia i kpina, przygotowano je chyba dla krasnali. Po godzinie koncertu nie byłem skupiony na wydarzeniu, ale na tym, aby jak najszybciej się ono już skończyło, bo nie miałem co z nogami zrobić, bolały mnie od wygięcia w bok, bo na wprost nie można w tej sali nóg pozostawić - krzesełko z przodu wbija się w kolana. Totalna bezmyślność, żeby tak blisko od siebie poustawiać krzeselka. Więcej na koncert do Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku nie pójdę. I nie polecam tej sali komcertowej nikomu, kto ma pow. 180 cm wzrostu.
musica

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.