Artysta

Ewa Kasprzyk

Bio

Marian! Tu jest jakby luksusowo! – chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, do kogo należy ten charakterystyczny okrzyk. Ewa Kasprzyk to aktorka kultowa, zachwycająca wszechstronnością i różnorodnością ról filmowych, serialowych, teatralnych i dubbingowych.

W 1983 roku ukończyła krakowską PWST, występowała m.in. w gdańskim Teatrze Wybrzeże i warszawskim Teatrze Kwadrat. Sławę przyniosła jej rola w kultowej polskiej komedii Kogel-mogel. Zagrała też w dwóch kolejnych częściach: Galimatias, czyli kogel-mogel 2 oraz Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Widzom telewizyjnym znana jest przede wszystkim z seriali Złotopolscy, Magda M., Prawo Agaty. Duża aktorska charyzma sprawia, że w niemal każdej roli Ewa Kasprzyk jest niezapomniana.

Upiór w moherze i Shakira

Ewa Kasprzyk chętnie angażuje się w akcje charytatywne na rzecz zwierząt. Sama posiada suczkę Shakirę, którą podarował jej Janek Kliment – partner z trzeciej edycji show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Aktorka wzięła również udział w organizowanej przez nas akcji #trzymambilet. Zachęcała widzów, by z powodu pandemii nie rezygnowali ze spektakli czy koncertów, na które planowali się wybrać, lecz zachowali bilety – i wykorzystali je w nowych terminach, wspierając branżę kulturalną.

Aktualnie widzowie Adria Art mogą oglądać aktorkę w spektaklu Berek, czyli upiór w moherze 2, w którym występuje m.in. z Danielem Olbrychskim i Łukaszem Płoszajskim. Komedia w wyśmienitej obsadzie aktorskiej od lat bawi widzów Adria Art.

Bilety

12.06.2022
16:00
Berek, czyli upiór w moherze 2
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
12.06.2022
19:00
Berek, czyli upiór w moherze 2
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
29.10.2022
16:00
Berek, czyli upiór w moherze
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
29.10.2022
19:15
Berek, czyli upiór w moherze
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
30.10.2022
15:30
Berek, czyli upiór w moherze 2
Płock Szkoła Muzyczna Płock
30.10.2022
18:30
Berek, czyli upiór w moherze 2
Płock Szkoła Muzyczna Płock

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.