Artysta

Łukasz Płoszajski

Bio

Aktor doskonale znany przede wszystkim z licznych ról telewizyjnych. Karierę zaczynał, występując w Teatrze Telewizji. Jego drugą pasją jest mentalizm.

Jeszcze przed ukończeniem studiów na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi Łukasz Płoszajski wystąpił w spektaklu Teatru Telewizji „Sesja kastingowa” w reżyserii Krzysztofa Zanussiego. W teatrze także debiutował przed obroną dyplomu – pierwszą rolę dostał w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Po studiach związał się między innymi z wrocławskim Teatrem Komedia.

Płoszajski ma na swoim koncie wiele ról w serialach kryminalnych – pojawił się m.in. w „Magazynie kryminalnym 997”, „Fali zbrodni”, „Kryminalnych” i w „Biurze kryminalnym”. Na stałe zagościł na małym ekranie jednak dopiero dzięki roli w serialu „Pierwsza miłość”. Aktor był też prezenterem stacji Eska TV oraz reporterem Radia Eska w Łodzi. Wystąpił w pierwszej edycji programu „Jak oni śpiewają”. Pasją Łukasza Płoszajskiego jest mentalizm – prowadzi poświęcony temu program na YouTube Haker Umysłu, próbując odgadnąć myśli swoich gości.

Łukasz Płoszajski w spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze 2”

Talent komediowy Płoszajskiego można docenić, wybierając się na spektakl z naszego repertuaru „Berek, czyli upiór w moherze 2”. Na scenie obok Płoszajskiego występują tak wspaniali aktorzy jak Ewa Kasprzyk czy Daniel Olbrychski. To doskonała komedia, która bawi widzów w całej Polsce. Opowieść o dwójce starszych sąsiadów, którzy są swoimi totalnymi przeciwieństwami, oraz o prawdziwej przyjaźni, która pojawia się po latach sporów.

Bilety

12.06.2022
16:00
Berek, czyli upiór w moherze 2
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
12.06.2022
19:00
Berek, czyli upiór w moherze 2
Teatr Muzyczny Capitol Wrocław
29.10.2022
16:00
Berek, czyli upiór w moherze
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
29.10.2022
19:15
Berek, czyli upiór w moherze
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
30.10.2022
15:30
Berek, czyli upiór w moherze 2
Płock Szkoła Muzyczna Płock
30.10.2022
18:30
Berek, czyli upiór w moherze 2
Płock Szkoła Muzyczna Płock

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.