Artysta

Rafał Cieszyński

Bio

Aktor filmowy i teatralny. Nie znamy nikogo, kto nie słyszałby o Rafale Cieszyńskim! Twarz wielu polskich seriali: Klanu, Fali zbrodni, Pierwszej miłości, Świata według Kiepskich czy Ojca Mateusza.

Rafał Cieszyński urodził się w Rypinie, ale jego droga przebiegała przez Bydgoszcz (uczył się w tutejszym Technikum Elektronicznym), Warszawę i w końcu Łódź – tam ukończył z wyróżnieniem szkołę filmową. Już jako 18-latek zdobywał doświadczenie w pracy na małym ekranie. Był gospodarzem programu Młodzieżowe Studio Poetyckie, prowadził także Magazyn Młodzieżowy Raj i Muzyczną Windę w Polsacie. W 1997 roku zadebiutował w Klanie rolą Marcina.

Rafał Cieszyński, poza nauką w szkole filmowej w Łodzi, studiował również aktorstwo w Lee Strasberg Studio w Los Angeles. Doskonale znany jest widzom warszawskich scen, m.in. Teatru Komedia oraz Teatru Capitol.

Kulturystyka i Wąsik

Z pewnością niewiele osób wie, że Rafał Cieszyński jest instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA. Brał udział w Tańcu z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie i Fort Boyard. Nasi widzowie mogą go oglądać w komedii pt. Wąsik, w której występuje m.in. razem z Martą Wierzbicką, Mirosławem Baką i Michałem Koterskim. Jakie mogą być konsekwencje posiadania tytułowego wąsika? Jedno jest pewne – potrafi on sporo namieszać! Zachęcamy do sprawdzenia tej pozycji w naszym repertuarze.

Bilety

Rafał Cieszyński - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.