Blog

Michał Koterski – jak ojcostwo wpłynęło na jego życie?

Anna First
Aktor, prezenter, kiedyś skandalista, dzisiaj dumny ojciec. Jak zmienił się Michał Koterski, kiedy w 2017 roku urodził się jego syn Fryderyk? Jak sam mówi: „Nikt nie urodził się ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo”. Aktor podkreślił również, że to trudna rola, ponieważ to odpowiedzialność za drugiego człowieka.

Role filmowe Michała Koterskiego

Koterski swoją pierwszą rolę otrzymał w 1999 roku od ojca. W filmie „Ajlawju” zagrał syna głównego bohatera - Adasia Miauczyńskiego. Aktor, jako Sylwuś Miauczyński, wystąpił też w takich produkcjach, jak „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Tacierzyństwo dało Koterskiemu szansę na bezgraniczną miłość. Syn Fryderyk nauczył aktora odpowiedzialności i radzenia sobie z lękiem. Gratulujemy takiej szansy!

Michał Koterski jako ojciec Fryderyka

Misiek Koterski zdradził, że ojcostwo nauczyło go również ogromnego szacunku do kobiet. Szczególnie do jego ówczesnej partnerki - Marceliny. Do czasu przyjścia na świat syna Fryderyka aktor prowadził dość rozrywkowy styl życia. Ojcostwo wymusiło na nim wiele zmian.

Syn Marka Koterskiego przyznał, że musiał dojrzeć do ojcostwa. Wcześniej wiązało się to dla niego z utratą wolności, jednak koło 35 roku życia poczuł pragnienie bycia ojcem. W Dzień Dobry TVN przyznał:

 „Cieszę się, że byłem gotów. Moje życie wcześniej było bardzo szybie i hulaszcze. Cieszę się, że zrobiłem i wykonałem pracę przed tym jak się Fryderyk pojawił”.

Michał Koterski, gdy poinformował swojego tatę o tym, że zostanie ojcem powiedział: „To będzie pierwszy Koterski, który urodzi się w trzeźwej rodzinie”. Fatum zostało przełamane.

Michał Koterski i Marcelina Leszczak

Odtwórca roli Sylwusia Miauczyńskiego poznał się z Marceliną Leszczak podczas Sylwestra 2016/2017 i byli nierozłączni. Zgodna para, choć jak każda miała również kryzysy. Doczekali się syna Fryderyka, jednak nie zdłali uniknąć rozstania.

michal koterski marcelina leszczak

To jednak nie koniec historii! Para rozstawała się do siebie i wracała wielokrotnie, a na przełomie 2021 i 2022 roku Michał Koterski ponownie zaręczył się z matką swojego syna.

Misiek Koterski jako przewodniczący partii w filmie „Gierek”

Ojca 3-leteniego Fryderyka będzie można oglądać w filmie „Gierek”, gdzie Michał Koterski wciela się w tytułowego polityka. Jest to jedna z największych, o ile nie największa rola w karierze aktora.

michal koterski gierek

Jak prezentuje się w roli przewodnika narodu?

"Wąsik" - bilety na spektakl komediowy z Michałem Koterskim w 2023

Michał Koterski znajmuje się również teatrem i również w 2023 roku zagra jedną z postaci komedii "Wąsik". Podczas spektaklu dowiemy się jak niepozorny wąsik potrafi namieszać w relacji pomiędzy przyszłym zięciem i teściem! W przezabawnym spektaklu grają także Marta Wierzbicka, Mirosław Baka, Jarosław Boberek, Maurycy Popiel i inni. Zarezerwuj bilety na spektakl "Wąsik" i zobacz Michała Koterskiego na żywo!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.