Artysta

Jarosław Boberek

Bio

Julian – król lemurów na Madagaskarze, Kaczor Donald czy posterunkowy z „Rodziny zastępczej” – Jarosław Boberek doskonale znany jest polskim widzom. Od lat gości w naszych domach, szczególnie na małym ekranie, kreując zapadających w pamięć i budzących sympatię bohaterów.

Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, mający na swoim koncie wiele charakterystycznych ról. Jarosław Boberek urodził się w Szczecinku. W 1990 roku ukończył PWST we Wrocławiu. Związany był m.in. z warszawskim Teatrem Studio i Teatrem Praga w Warszawskiej Fabryce Trzciny. Aktualnie aktora oglądać można w spektaklach Teatru Capitol. Jarosław Boberek jest niekwestionowanym królem polskiego dubbingu, użyczył swojego głosu niezliczonej ilości postaci w filmach, serialach, grach komputerowych i reklamach. Jarosław Boberek jest także reżyserem dubbingu, na swoim koncie ma głównie produkcje dla dzieci.

Jarosław Boberek w komedii „Wąsik”

Tym, którzy chcieliby zobaczyć i posłuchać Jarosława Boberka na żywo, polecamy doskonałą komedię pt. Wąsik, w której występuje razem z Martą Wierzbicką, Rafałem Cieszyńskim i Michałem Koterskim. To przezabawna historia o tym, jak z pozoru nieistotny atrybut – tytułowy wąsik – może namieszać w życiu. Jeśli więc ktoś szuka niebanalnej, zabawnej historii w gwiazdorskiej obsadzie, zdecydowanie powinien sprawdzić właśnie „Wąsika”. Gwarantujemy dobrą zabawę z najlepszymi!

Jarosław Boberek w spektaklu „Na zdrowie” i „My baby, czyli rodzinny biznes”

W 2023 roku zobaczymy aktora w dwóch nowych produkcjach teatralnych. Pierwsza z nich to nowy spektakl komediowy Spektaklove pt. „Na zdrowie”. To brytyjska komedia o kolacji w wysokich sferach, podczas której zza fasady wykwitnych gestów i deklaracji wyzieje bawiąca do łez prawda o wszystkich zebranych. Drugą komedią są „My baby, czyli rodzinny biznes”, w którym kwestia wielkiego spadku wisi na włosku, a dokładniej... na zrobieniu sobie potomstwa. Aktor wystąpi w niej obok Michała Koterskiego, Katarzyny Ankudowicz i Marty Wierzbickiej.

Bilety

Jarosław Boberek - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.