Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Piotr Gąsowski

Bio

Polski aktor teatralny, filmowy i kabaretowy, a także prezenter telewizyjny, znany polskiej publiczności już od ponad 35 lat. Odtwórca niezliczonych ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Dziś można go zobaczyć na żywo w spektaklu Wieczorek pożegnalny u boku Katarzyny Skrzyneckiej i Janusza Chabiora.

Piotr Gąsowski jest doskonale znany miłośnikom seriali takich jak Daleko od noszy, Hela w opałach czy Siedlisko. Występował też w znanych filmach fabularnych – w jego filmografii są między innymi Pan Tadeusz, Nic śmiesznego i Pierścionek z orłem w koronie. Urodził się w 1964 roku w Mielcu. Ukończył PWST w Warszawie w 1986 roku. Pierwotnie związany z Teatrem Komedia (1986 1988) i Teatrem Nowym w Warszawie (1988–1994).

Gąsowski od wielu lat współpracuje i przyjaźni się z Katarzyna Skrzynecką. Zgrana ekranowa para zaczynała w Magazynie kryminalnym 997. Wystąpili także jako duet prezenterski w programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami w latach 2007–2011. Obecnie Piotr Gąsowski jest prezenterem u boku Macieja Dowbora, z którym prowadzi program Twoja twarz brzmi znajomo.

Wieczorek pożegnalny z Januszem Chabiorem i Katarzyną Skrzynecką

Piotr Gąsowski jest aktywnym aktorem teatralnym. Na początku kariery pojawiał się w Teatrze Komedia i Teatrze Nowym w Warszawie, natomiast dziś możemy go oglądać w teatrach Kamienica, 6.piętro, Kwadrat i Capitol. We współpracy z Adria Art pojawia się także u boku Katarzyny Skrzyneckiej i Janusza Chabiora w spektaklu komediowym Wieczorek pożegnalny. Prywatnie ma dwójkę dzieci: syna Jakuba (ur. 1995) ze związku z aktorką Hanną Śleszyńską oraz córkę Julię (ur. w 2007 r.) z Anną Głogowską, tancerką.

Wydarzenia

07.12.2021
17:30
Wieczorek pożegnalny
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska Białystok
14.01.2022
17:30
Wieczorek pożegnalny
Klub Politechnik Częstochowa
14.01.2022
20:15
Wieczorek pożegnalny
Klub Politechnik Częstochowa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.