Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artysta

Kacper Kuszewski

Bio

Marek Mostowiak z najpopularniejszego polskiego serialu - M jak miłość. Kacper Kuszewski to aktor z ponad 20-letnim doświadczeniem. Fani przez niemal dwie dekady oglądali go w swoim ulubionym programie.

Kacper Kuszewski pochodzi z rodziny aktorów – Małgorzaty Szudarskiej oraz Jarosława Kuszewskiego. Dzieciństwo spędził w Gdyni i Bydgoszczy, w której skończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Artura Rubinsteina. Aktorstwo studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na stałe Kacper Kuszewski jest aktorem Teatru Pieśń Kozła. Do 2018 roku aktor występował w popularnym serialu obyczajowym TVP2 M jak miłość. Grał tam Marka Mostowiaka, jednego z głównych bohaterów, obecnych na ekranie od premiery serialu. Aktualnie jego bohater przebywa w Australii.

Kuszewski gra też drugoplanowe role w takich serialach jak Przyjaciółki, Hotel 52 czy Twarze i maski.

Na dużym ekranie Kuszewski występował w filmach Strefa ciszy, Wkręceni oraz Karol. Człowiek, który został papieżem.

Kuszewski jest tez cenionym aktorem dubbingowym – jego głosem mówiły m.in. Myszka Miki, Percy Weasley i Luke Skywalker.

Nowy Jork. Prohibicja – Kacper Kuszewski w musicalu

W naszym repertuarze znajduje się musical Nowy Jork. Prohibicja, w którym Kacper Kuszewski występuje jako Pan Smokey Joe. Ten spektakl Teatru Roma to prawdziwa muzyczna podróż w czasie do Nowego Jorku lat 20. Na scenie Kuszewskiemu towarzyszą m.in. Katarzyna Zielińska, Rafał Królikowski i Magdalena Smolara. Warto wybrać się na to muzyczne widowisko!

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.