Kacper Kuszewski

Bio

Marek Mostowiak z najpopularniejszego polskiego serialu - M jak miłość. Kacper Kuszewski to aktor z ponad 20-letnim doświadczeniem. Fani przez niemal dwie dekady oglądali go w swoim ulubionym programie.

Kacper Kuszewski pochodzi z rodziny aktorów – Małgorzaty Szudarskiej oraz Jarosława Kuszewskiego. Dzieciństwo spędził w Gdyni i Bydgoszczy, w której skończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Artura Rubinsteina. Aktorstwo studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na stałe Kacper Kuszewski jest aktorem Teatru Pieśń Kozła. Do 2018 roku aktor występował w popularnym serialu obyczajowym TVP2 M jak miłość. Grał tam Marka Mostowiaka, jednego z głównych bohaterów, obecnych na ekranie od premiery serialu. Aktualnie jego bohater przebywa w Australii.

Kuszewski gra też drugoplanowe role w takich serialach jak PrzyjaciółkiHotel 52 czy Twarze i maski.

Na dużym ekranie Kuszewski występował w filmach Strefa ciszyWkręceni oraz Karol. Człowiek, który został papieżem.

Kuszewski jest tez cenionym aktorem dubbingowym – jego głosem mówiły m.in. Myszka MikiPercy Weasley i Luke Skywalker.

„NOWY JORK. PROHIBICJA” I „PANI PYLIŃSKA” – KACPER KUSZEWSKI NA SCENIE

Jesienią 2022 roku zobaczymy Kacpra Kuszewskiego w dwóch produkcjach. Pierwsza z nich to wyjątkowy spektakl pt. „Pani Pylińska i sekret Chopina”. Kacper Kuszewski wciela się w nim w adepta sztuki fortepianowej, który stara się zrozumieć fenomen Fryderyka Chopina. Jako nauczycielka i życiowa mentorka pomaga mu w tym tytułowa Pani Pylińska, grana przez Joannę Żółkowską.

W naszym repertuarze znajdą Państwo takze musical Nowy Jork. Prohibicja, w którym Kacper Kuszewski występuje jako Pan Smokey Joe. Ten spektakl Teatru Roma to prawdziwa muzyczna podróż w czasie do Nowego Jorku lat 20. Na scenie Kuszewskiemu towarzyszą m.in. Katarzyna ZielińskaRafał Królikowski i Magdalena Smolara. Warto wybrać się na to muzyczne widowisko!

KOMEDIE TEATRALNE Z KACPREM KUSZEWSKIM

"Lekko nie będzie" to spektakl, w którym Kacper Kuszewski, Jan Jankowski i Tomasz Sapryk zaprezentują zabawne i przemyślane historie o miłości i związkach, które udowadniają, że życie może być pełne nieoczekiwanych niespodzianek, zwłaszcza jeśli chodzi o różnicę wieku.


Łódź

Olsztyn

Łódź

Olsztyn

Kacper Kuszewski - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.