Artysta

Kacper Kuszewski

Bio

Marek Mostowiak z najpopularniejszego polskiego serialu - M jak miłość. Kacper Kuszewski to aktor z ponad 20-letnim doświadczeniem. Fani przez niemal dwie dekady oglądali go w swoim ulubionym programie.

Kacper Kuszewski pochodzi z rodziny aktorów – Małgorzaty Szudarskiej oraz Jarosława Kuszewskiego. Dzieciństwo spędził w Gdyni i Bydgoszczy, w której skończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Artura Rubinsteina. Aktorstwo studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na stałe Kacper Kuszewski jest aktorem Teatru Pieśń Kozła. Do 2018 roku aktor występował w popularnym serialu obyczajowym TVP2 M jak miłość. Grał tam Marka Mostowiaka, jednego z głównych bohaterów, obecnych na ekranie od premiery serialu. Aktualnie jego bohater przebywa w Australii.

Kuszewski gra też drugoplanowe role w takich serialach jak Przyjaciółki, Hotel 52 czy Twarze i maski.

Na dużym ekranie Kuszewski występował w filmach Strefa ciszy, Wkręceni oraz Karol. Człowiek, który został papieżem.

Kuszewski jest tez cenionym aktorem dubbingowym – jego głosem mówiły m.in. Myszka Miki, Percy Weasley i Luke Skywalker.

„Nowy Jork. Prohibicja” i „Pani Pylińska” – Kacper Kuszewski na scenie

Jesienią 2022 roku zobaczymy Kacpra Kuszewskiego w dwóch produkcjach. Pierwsza z nich to wyjątkowy spektakl pt. „Pani Pylińska i sekret Chopina”. Kacper Kuszewski wciela się w nim w adepta sztuki fortepianowej, który stara się zrozumieć fenomen Fryderyka Chopina. Jako nauczycielka i życiowa mentorka pomaga mu w tym tytułowa Pani Pylińska, grana przez Joannę Żółkowską.

W naszym repertuarze znajdą Państwo takze musical Nowy Jork. Prohibicja, w którym Kacper Kuszewski występuje jako Pan Smokey Joe. Ten spektakl Teatru Roma to prawdziwa muzyczna podróż w czasie do Nowego Jorku lat 20. Na scenie Kuszewskiemu towarzyszą m.in. Katarzyna Zielińska, Rafał Królikowski i Magdalena Smolara. Warto wybrać się na to muzyczne widowisko!

Bilety

Kacper Kuszewski - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.