Artysta

Kacper Kuszewski

Bio

Marek Mostowiak z najpopularniejszego polskiego serialu - M jak miłość. Kacper Kuszewski to aktor z ponad 20-letnim doświadczeniem. Fani przez niemal dwie dekady oglądali go w swoim ulubionym programie.

Kacper Kuszewski pochodzi z rodziny aktorów – Małgorzaty Szudarskiej oraz Jarosława Kuszewskiego. Dzieciństwo spędził w Gdyni i Bydgoszczy, w której skończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Artura Rubinsteina. Aktorstwo studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na stałe Kacper Kuszewski jest aktorem Teatru Pieśń Kozła. Do 2018 roku aktor występował w popularnym serialu obyczajowym TVP2 M jak miłość. Grał tam Marka Mostowiaka, jednego z głównych bohaterów, obecnych na ekranie od premiery serialu. Aktualnie jego bohater przebywa w Australii.

Kuszewski gra też drugoplanowe role w takich serialach jak Przyjaciółki, Hotel 52 czy Twarze i maski.

Na dużym ekranie Kuszewski występował w filmach Strefa ciszy, Wkręceni oraz Karol. Człowiek, który został papieżem.

Kuszewski jest tez cenionym aktorem dubbingowym – jego głosem mówiły m.in. Myszka Miki, Percy Weasley i Luke Skywalker.

Nowy Jork. Prohibicja – Kacper Kuszewski w musicalu

W naszym repertuarze znajduje się musical Nowy Jork. Prohibicja, w którym Kacper Kuszewski występuje jako Pan Smokey Joe. Ten spektakl Teatru Roma to prawdziwa muzyczna podróż w czasie do Nowego Jorku lat 20. Na scenie Kuszewskiemu towarzyszą m.in. Katarzyna Zielińska, Rafał Królikowski i Magdalena Smolara. Warto wybrać się na to muzyczne widowisko!

Bilety

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.