Katarzyna Zielińska

Bio

Zaraźliwy uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii – to musi być Katarzyna Zielińska! Aktorka ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z serialu Barwy szczęścia.

Katarzyna Zielińska jest absolwentką krakowskiej PWST. Szkołę ukończyła w 2002 roku, ale już w trakcie studiów występowała w tamtejszym Teatrze Ludowym. Później współpracowała również z warszawskimi teatrami, m.in. Rampą i Syreną. Aktualnie aktorkę oglądać można na deskach Teatru Komedia i Teatru Muzycznego „Roma”. Katarzyna Zielińska jest również piosenkarką – śpiewu uczyła się u Elżbiety Zapendowskiej. Na swoim koncie ma udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2004) oraz w Szansie na sukces (2005). W 2015 roku wydała płytę z piosenkami ze spektaklu Sofia de Magico, w którym grała w warszawskim Teatrze „Roma”.

Aktorka i producentka

Katarzyna Zielińska brała również udział w wielu programach rozrywkowych, m.in. Jak oni śpiewają?, Gwiazdy tańczą na lodzie, Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo. Aktorka jest także producentką – w tej roli zadebiutowała w 2012 roku i na swoim koncie ma już trzy zrealizowane spektakle: Berlin. 4:00 rano, Sofia de Magico oraz Nowy Jork. Prohibicja. Wszystkie wystawiane były w Teatrze „Roma”, a ostatni z nich z pewnością znany jest widzom Adria Art.


Łódź

Łódź

Katarzyna Zielińska - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.