Paweł Koślik

Bio

Wszechstronny artysta, którego talent aktorski przyniósł mu uznanie zarówno w teatrze i kinie, jak również w telewizji. Znany najbardziej jako prezydent Andrzej (dla niektórych „Adrian”) z poczekalni w serialu „Ucho Prezesa” czy filmów takich, jak: „Lokal zamknięty” czy „Całe szczęście”.

Paweł Koślik – debiut, rola prezydenta

Paweł Koślik urodził się w 18 października 1979 roku w Zgorzelcu. Ten uzdolniony polski aktor swoją karierę rozwinął zarówno na scenie teatralnej, jak i w branży filmowej i serialowej. W 2003 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a już wkrótce po uzyskaniu dyplomu w 2003 roku, rozpoczął stałą pracę w stołecznym Teatrze Polskim.

Kolejne lata przyniosły mu współpracę z różnymi teatrami w stolicy, takimi jak Teatr Dramatyczny, Teatr Kamienica oraz Teatr 6. piętro. Wystąpił w licznych spektaklach, w tym w ekranizacjach, takich jak „Tumor Mózgowicz" w reżyserii Jarosława Gajewskiego, „Wiśniowy Sad" w reżyserii Agnieszki Glińskiej czy „Wzrusz moje serce" w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Aktora można było także zobaczyć w innych produkcjach filmowych, jak choćby w: „Lokal zamknięty", „Całe szczęście", „Zabawa, zabawa", „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje", „Lokatorka", a także serialach, takich jak „Pociąg do podróży", „Wielka woda", „Królowa".

Znaczną popularność przyniosła mu roli prezydenta Andrzeja „Adriana” w satyrze politycznej „Ucho prezesa", w której występował u boku Roberta Górskiego, Izabeli Dąbrowskiej oraz Mikołaja Cieślaka. Później w tej roli występował także w programie „Młodzi i Moralni” – w ramach serii „Z Andrzejem na nartach”.

Paweł Koślik w komedii teatralnej „Prywatna klinika”

Aktora można zobaczyć na żywo w jednej z naszych komedii teatralnych – „Prywatna klinika”. To szalona farsa – doskonała mieszanka humoru, wyrazistych postaci i świetnej obsady. Akcja skupia się wokół Harriet, rozwódki z Brighton, która rozwiązuje swoje finansowe problemy dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów. Kiedy jeden z mężczyzn zostaje unieruchomiony, a dawno niewidziana przyjaciółka Anna niespodziewanie pojawia się u Harriet, rozpoczyna się lawina pomylonych tożsamości, zdrad i śmiesznych dialogów. Na scenie obok Pawła Koślika będzie można zobaczyć takie sławy, jak: Katarzyna Bujakiewicz, Tomasz Oświeciński czy Rafał Cieszyński.


Wołomin

Szczecin

Poznań

Kraków

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Kraków

Poznań

Szczecin

Wołomin

Paweł Koślik - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.