Artysta

Katarzyna Cichopek

Bio

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Największą popularność oraz sympatię widzów przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, w którym występuje od 2000 roku. Pierwsze kroki na drodze aktorskiej stawiała w kółku teatralnym państwa Machulskich przy Teatrze Ochoty w Warszawie. W szkole podstawowej ćwiczyła gimnastykę artystyczną i śpiewała w chórze. Ponadto jest też tancerką, prezenterką oraz psycholożką.

Na małym ekranie debiutowała w roku 1997 rolą Elżutki w Bożej podszewce – serialu w reż. Izabelli Cywińskiej, emitowanym przez TVP 1. Trzy lata później związała się z jednym z ulubionych seriali polskich widzów, czyli M jak miłość. W 2005 roku rozpoczęła się jej przygoda z tańcem w ramach programu Taniec z gwiazdami, który wygrała razem z Marcinem Hakielem. Z nim w 2008 roku wzięła ślub. Program zapoczątkował ich wspólną karierę taneczną, para otworzyła m. in. szkołę Hakiel – Akademia Tańca w Warszawie. Ponadto nagrali taneczny kurs pt. Taniec krok po kroku, wydali również książkę pt. Szkoła tańca. W 2007 roku wystąpili w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie. Katarzyna Cichopek ma na swoim koncie również role w teledyskach oraz prowadzenie telewizyjnych show, m.in. Jak oni śpiewają?

Cichopek jest też autorką książek: Z maluchem przy stole oraz Sexy Mama – Bo jesteś kobietą.

Dobrana para – aktorstwo i psychologia

Katarzyna Cichopek z powodzeniem łączyła karierę aktorską z realizacją celów naukowych. Studiowała psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, na której w 2006 roku obroniła pracę magisterską nt. ruchu New Age. Widzowie Adria Art Katarzynę Cichopek mogą oglądać w spektaklu pt. Przygoda z ogrodnikiem, w którym występuje ze swoją koleżanką z planu M jak miłośćAnną Muchą.

Bilety

12.11.2022
16:00
Przygoda z ogrodnikiem
Wrocławskie Centrum Kongresowe Wrocław
12.11.2022
19:00
Przygoda z ogrodnikiem
Wrocławskie Centrum Kongresowe Wrocław
14.11.2022
17:15
Przygoda z ogrodnikiem
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin
14.11.2022
20:15
Przygoda z ogrodnikiem
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.