Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

„Przygoda z ogrodnikiem” 2021. Komedia z brawurową rolą Anny Muchy

Anna Stankiewicz-Sztybel
Jak z sukcesem przekwalifikować się z artystów na specjalistów od samorozwoju? Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Kim jest tytułowy ogrodnik? Na te i inne pytania odpowiada komedia autorstwa Norma Fostera – najbardziej rozchwytywanego kanadyjskiego pisarza. Jedno jest pewne – nie zabraknie dobrej zabawy!

„Przygoda z ogrodnikiem” to komedia autora sztuk doskonale znanych widzom Adria Art. Norm Foster to pochodzący z Kanady dramaturg, odpowiedzialny za scenariusze do takich spektakli jak „Między łóżkami”, „Ostra jazda” czy „Old love”, które mieliśmy okazję prezentować w całej Polsce.

„Przygoda z ogrodnikiem” to historia o małżeństwie Państwa Dzikich, którzy postanawiają porzucić pozbawioną sukcesów karierę aktorów teatru objazdowego i zająć się coachingiem. Przynosi im to sławę, pieniądze, a także… kryzys w związku.

Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” mieliśmy okazję grać już wcześniej w wielu miastach Polski, m.in. w Lublinie, Toruniu, Łodzi, Bydgoszczy czy w Katowicach. Sale pękały w szwach, a widzowie nie szczędzili pozytywnych recenzji i braw.

Teraz, po krótkiej przerwie, „Przygoda z ogrodnikiem” powraca w zupełnie nowej, odświeżonej wersji! Reżyserią zajął się Jakub Wons – występujący również, na zmianę z Arturem Krajewskim, w roli Jeremy’ego Casha. Poza tym na scenie obok Anny Muchy w roli Cindy Dzikiej i Michała Sitarskiego w roli Hala Dzikiego zobaczyć będzie można m.in. Annę Korcz czy Bogdana Kalusa.

„Przygoda z ogrodnikiem” w Rzeszowie – pierwszy pokaz w nowej odsłonie

W miniony weekend mieszkańcy Rzeszowa mieli okazję obejrzeć „Przygodę z ogrodnikiem” w odmienionej wersji w Filharmonii Podkarpackiej. Poza nową odsłoną spektaklu na widzów czekały również inne niespodzianki od producentów – kwiecista ścianka do zdjęć oraz maseczki ochronne, które rozdawane były widzom przy wejściu.

Spektakl zagraliśmy dwa razy – o 17.00 i o 20.15, zachowując reżim sanitarny (wypełnienie sali nie większe niż 50% miejsc, widzowie oraz obsługa zakrywający usta i nos, punkty umożliwiające dezynfekcję dłoni, mierzenie temperatury przy wejściu na salę). Nowa „Przygoda z ogrodnikiem” została przyjęta przez widzów entuzjastycznie, a długie brawa nie pozwalały zejść aktorom ze sceny. Anna Mucha ze wzruszeniem podziękowała zebranej w Filharmonii Podkarpackiej widowni: „Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie, bardzo Wam dziękujemy za to, że jesteście. Bez Was nie ma nas!”.

Wciąż spływają do nas pozytywne recenzje na temat organizacji wydarzeń kulturalnych w dobie pandemii, za co serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się z Wami w kolejnych miastach. Najbliższą „Przygodę z ogrodnikiem” będzie można obejrzeć 14 marca w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Zapraszamy do spędzenia wieczoru z Adria Art!

Aby sprawdzić kolejne miasta i kupić bilety, kliknij TUTAJ.

Wydarzenia

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.