Blog

Anna Mucha producentką spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”

Anna Stankiewicz-Sztybel
Jedna z najchętniej oglądanych komedii teatralnych w zupełnie innej odsłonie. Nowy reżyser, producentka, scenografia i stroje. Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” zmienia swoje oblicze. Zobacz to na żywo! W roli głównej wystąpią Anna Mucha i Michał Sitarski.

Spektakl„Przygoda z ogrodnikiem” powraca w nowej odsłonie. Widzowie, którzy obejrzeli spektakl, mogą pozytywnie się zaskoczyć – warto ponownie się wybrać na to wydarzenie. Zmienią się stroje i scenografia. Pojawią się również nowi aktorzy. Odmieniona „Przygoda z ogrodnikiem” to też producencki debiut Anny Muchy.

„Przygoda z ogrodnikiem” – Anna Mucha w podwójnej roli

Nowa „Przygoda z ogrodnikiem” to szereg pozytywnie zaskakujących zmian. Po pierwsze, producentką spektaklu została aktorka grająca w nim główną rolę, czyli Anna Mucha. To dzięki jej zaangażowaniu przedstawienie zyska zupełnie nowe oblicze.

– Zostałam producentką teatralną, w tych trudnych dla nas covidowych czasach. Po 30 latach pracy wreszcie robię coś z powołania i misji, a nie dla mamony – mówiła Anna Mucha w Onet Rano.

– Poczułam, że ja mogę zaryzykować. Mogę poprosić swoich przyjaciół ze sceny, żeby razem wyruszyć w trasę. To są ludzie, którzy od marca nie pracowali. To nie są tylko koledzy aktorzy. To też organizatorzy, bileterzy, ci, którzy pracują w domach kultury – podkreślała.

alt text

W spektaklu zobaczymy nowe twarze. Będą to m.in. Olga Szomańska, znana z serialu „M jak miłość”, oraz Kuba Wons, który został także reżyserem spektaklu. Zmianie ulegną także scenografia, muzyka i stroje aktorów. Anna Mucha podkreśla, że jest bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem i świetnie się w nim odnajduje. Dla niej

„Przygoda z ogrodnikiem” to nie terapia małżeńska, ale farsa, czarna komedia, na której każdy będzie śmiał się do łez. Czy to koniec spektaklowych zmian? Okazuje się, że Anna Mucha nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czym zaskoczy widzów? Śledźcie naszą stronę – szczegóły niebawem.

O czym jest spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”?

Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” to komedia wybitnego kanadyjskiego autora Norma Fostera. To historia małżeństwa Dzikich, które zmaga się z przeciwnościami losu. Oboje marzyli o aktorstwie, ale ich plany uległy zmianie i zostali coachami. Teraz radzą innym, jak żyć. Niestety, gdy życie prywatne legnie w gruzach, zaczynają się problemy z karierą. Kto jest przyczyną tylu niepowodzeń? Czy państwo Dzicy poradzą sobie z kryzysem w związku? I najważniejsze – czy prawda wyjdzie na jaw?

Koniecznie zobaczcie na żywo „Przygodę z ogrodnikiem”. W rolach głównych obok Anny Muchy zagrają m.in. Michał Sitarski, Katarzyna Cichopek i Agnieszka Włodarczyk.

„Przygoda z ogrodnikiem” w Lublinie i Toruniu

Chcecie zobaczyć spektakl na żywo? Najbliższe wydarzenia odbędą się w Lublinie, Tychach, Toruniu, Rzeszowie, Bydgoszczy,Olsztynie i Bielsku-Białej. Pełną listę miast zobaczycie TUTAJ. Rezerwujcie bilety i bawcie się dobrze.

Chcecie sprawić swoim bliskim radość, ale nie jesteście pewni, które wydarzenie ich ucieszy? Spokojnie, wybierzecie opcję vouchera, ważnego przez dwa lata od daty zakupu.

Voucher obejmuje wszystkie spektakle, koncerty i występy kabaretów z oferty Adria Art. A jest ich naprawdę dużo! Aby dowiedzieć się więcej, kliknijcie TUTAJ.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.