Blog

40-lecie Małgorzaty Ostrowskiej. Koncerty 2021

Marta Fortowska
Małgorzata Ostrowska, znana z takich hitów jak „Szklana pogoda”, „Meluzyna” czy „Droga Pani z TV”, rusza w trasę. Jej koncerty w 2021 roku można będzie zobaczyć na żywo w Bydgoszczy i Szczecinie.

Jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych polskich wokalistek, przez fanów ceniona szczególnie za mocny, rockowy głos i niezwykłą charyzmę. Gotowi na koncerty 2021 w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej?

Małgorzata Ostrowska – koncerty 2021 pełne niezapomnianych wrażeń

9 marca (Szczecin) i 11 września (Bydgoszcz) Małgorzata Ostrowska wystąpi w ramach nowej trasy koncertowej pod nazwą „40-lecie”. Będzie to doskonała okazja do tego, by dać się ponieść rockowej energii wśród dźwięków znanych piosenek oraz odkryć nowe utwory wokalistki.

Małgorzata Ostrowska wystąpi razem z zespołem i zaprezentuje cały przekrój swojej twórczości – od elektrycznych hitów po poruszające ballady.

Małgorzata Ostrowska od „Bez zysków, bez strat” do „Zadzwoń”

Małgorzata Ostrowska swoją muzyczną historię zaczęła pisać w 1969 roku, w wieku 11 lat. Dołączyła wówczas do zespołu Koliber, działającego przy szkole muzycznej w Szczecinku, do której uczęszczała. Następne było Studio Sztuki Estradowej przy Estradzie Poznańskiej, w którym współtworzyła szkolną grupę wokalną Vist.

alt text

Ta z kolei zapoczątkowała powstanie zespołu Lombard. Z Lombardem Małgorzata Ostrowska zadebiutowała w 1981 roku utworem „Bez zysków, bez strat”, a ogromny sukces piosenki zapewnił im pierwszą dużą trasę koncertową, która została przyjęta przez publiczność z dużym entuzjazmem.

Kariera solowa Małgorzaty Ostrowskiej toczyła się równolegle do jej działalności w Lombardzie. Występowała m.in. na festiwalu Jazz Jamboree oraz New York Polish Extravaganza u boku Maryli Rodowicz, Czesława Niemena czy Michała Urbaniaka. Zagrała także w filmie „Podróże Pana Kleksa”. Na swoim koncie ma również role teatralne – wcieliła się na przykład w postać Marii Magdaleny w rock operze „Jesus Christ Superstar”, wystawianej w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

W 1996 roku wokalistka zdecydowała całkowicie poświęcić się karierze solowej i od tego czasu wydała w sumie osiem płyt.

We wrześniu 2020 roku ukazał się najnowszy teledysk wokalistki do piosenki „Zadzwoń”, promujący jej ostatnie wydawnictwo – „Na świecie nie ma pustych miejsc”.

Muzyczne wspomnienia z Małgorzatą Ostrowską

Wokalistka, ciesząca się niezmienną sympatią publiczności, wciąż zbiera za swoje występy doskonałe recenzje. Widzowie są pod wrażeniem jej profesjonalizmu i klasy, jaką prezentuje na scenie. Doskonały kontakt z widownią, niesamowity głos i atmosfera, która panuje na koncertach, sprawiają, że sale zawsze wypełniają się po brzegi. Publiczność ciepło wspomina jej występy – jako wyjątkową okazję do muzycznej podróży.

Aby na własnej skórze doświadczyć tych niezapomnianych emocji, zachęcamy do sprawdzenia naszego repertuaru. Bilety na koncerty Małgorzaty Ostrowskiej w ramach trasy związanej z 40-leciem artystki są do kupienia TUTAJ.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.