Artysta

Agnieszka Włodarczyk

Bio

Aktorka, piosenkarka, gwiazda telewizji – Agnieszka Włodarczyk karierę zaczęła niezwykle wcześnie. Od tego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Aktorka zaczynała karierę już jako nastolatka – najpierw wystąpiła w musicalu „Metro” w teatrze Studio Buffo – miała wówczas 14 lat. Później zagrała tytułową rolę w kontrowersyjnym filmie „Sara” Macieja Ślesickiego.

Z czasem występowała w takich serialach jak „Plebania” i „Pierwsza miłość”. Zagrała też w produkcjach komediowych – „E=mc²” i „Nigdy w życiu”. Pierwotnie Agnieszka Włodarczyk marzyła o karierze muzycznej, jednak przebyta choroba tarczycy zmusiła ją do porzucenia śpiewu. Do dawnej pasji powróciła za sprawą programu „Jak oni śpiewają?”. Jako zwyciężczyni pierwszej edycji wydała kilka albumów studyjnych – najbardziej znany stał się jej utwór „Zawsze byłam”, który zajmował szczytowe miejsca na listach przebojów.

Włodarczyk jest bardzo zaangażowana w akcje charytatywne, zwłaszcza na rzecz zwierząt.

Agnieszka Włodarczyk w „Przygodzie z ogrodnikiem”

Na żywo można zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w doskonałym spektaklu komediowym „Przygoda z ogrodnikiem”. Główną rolę w spektaklu gra Anna Mucha. To opowieść o małżeństwie aktorów, które lepiej niż na scenie radzi sobie w biznesie. Kiedy kariera idzie dobrze, problemy zaczynają się jednak pojawiać w życiu osobistym… Co z tym wspólnego ma tytułowy ogrodnik?

Bilety

12.11.2022
16:00
Przygoda z ogrodnikiem
Wrocławskie Centrum Kongresowe Wrocław
12.11.2022
19:00
Przygoda z ogrodnikiem
Wrocławskie Centrum Kongresowe Wrocław
14.11.2022
17:15
Przygoda z ogrodnikiem
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin
14.11.2022
20:15
Przygoda z ogrodnikiem
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.