Hala Sportowa w Częstochowie

Opis

Hala Sportowa w Częstochowie pełni kilka funkcji. Odbywają się tutaj zarówno wydarzenia artystyczne i rozrywkowe – koncerty, spektakle, kabarety, jak i wydarzenia sportowe – mecze, rozgrywki, turnieje. Organizowane są tutaj różne targi, festiwale, imprezy charytatywne. Hala została nagrodzona w konkursie „Budowa Roku 2012”, przygotowywanym co roku przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Otwarcie nowoczesnej hali odbyło się we wrześniu 2012 roku. Jest to wielofunkcyjna przestrzeń. W skład obiektu wchodzi płyta główna, sale treningowe, szatnie oraz sale konferencyjne. Na widowni może zasiąść ponad 7000 widzów.

Na Hali Sportowej w Częstochowie odbyło się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, zwłaszcza koncertowych. Występowała tutaj Agnieszka Chylińska, Lady Pank, Cleo, Budka Suflera, Sanah, Sylwia Grzeszczak oraz LemON.

Zanim wybierzecie się tutaj na spektakl, koncert lub kabaret, możecie udać się na wirtualną wycieczkę po obiekcie.

Hala Sportowa – repertuar, adres, bilety, parking

Hala Sportowa znajduje się przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Przy obiekcie znajduje się duży parking zewnętrzny. Osoby poruszające się komunikacją miejską powinny szukać przystanków o nazwach: Żużlowa, Złota lub Stadion Miejski.

Bilety oraz listę aktualnych wydarzeń teatralnych, muzycznych oraz kabaretowych odbywających się na Hali Sportowej znajdziecie w repertuarze miasta Częstochowa.

Adres

Hala Sportowa w Częstochowie
Żużlowa 4
42-202 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.