Sale

Teatr Rozrywki w Chorzowie

Opis

Teatr Rozrywki w Chorzowie to trzydzieści sześć lat historii wspaniałych ludzi i spektakli. Wyprodukowaliśmy największe światowe musicale, które na stałe zagościły w sercach widzów, łącząc kolejne pokolenia. Nasza załoga to zawodowy zespół aktorski, baletowy, wokalny, orkiestra, Big Band Śląski i zaplecze pracowników technicznych i merytorycznych, którzy od lat dokładają starań, by Rozrywka była jednym z najważniejszych punktów na mapie teatralnej w kraju.

W 2006–2007 roku budynek został przebudowany i zmodernizowany, za co otrzymał szereg nagród, m.in. w X edycji konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2009”. Sala teatru może pomieścić aż 588 widzów. W związku z profilem działalności teatr zatrudnia nie tylko młodych aktorów, ale również zespoły baletowy i wokalny, a także orkiestrę - tzw. Big Band Śląski. W środku budynku znajduje się także klub Jazz Cafe TRATATA. W 2021 roku Teatr rozpoczął działalność online.

Rozrywka to ponad 200 osób i dwie nowoczesne sceny, duża z widownią na ponad 500 osób. Rocznie odwiedza nas ponad 100 000 widzów z całej Polski. Od 2021 spektakle i koncerty Teatru Rozrywki można zobaczyć także online.

Jak dotąd zrealizowaliśmy w Teatrze Rozrywki m.in. występ Kabaretu Moralnego Niepokoju czy spektakl „Berek, czyli upiór w moherze 2”. Aktualny repertuar naszych wydarzeń w Chorzowie znajdą Państwo TUTAJ.

W pobliżu Teatru znajduje się parking dla widzów.

Bilety

16.10.2022
16:00
Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia
Teatr Rozrywki w Chorzowie Chorzów
16.10.2022
18:30
Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia
Teatr Rozrywki w Chorzowie Chorzów

Adres

Teatr Rozrywki w Chorzowie
ul. Marii Konopnickiej 1
41-500 Chorzów

Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.