Sale

MCK w Katowicach

Opis

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to potężny kompleks mogący pomieścić nawet 15 000 gości równocześnie. Wśród ponad 30 pomieszczeń o różnych funkcjach znajduje się sala audytoryjna. To nowoczesna i świetnie wyposażona przestrzeń do organizacji wszelkich wydarzeń – od spektakli, przez koncerty, po kabarety.

MCK Katowice jest elementem Strefy Kultury, w której skład wchodzą Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, hala widowiskowo-sportowa Spodek oraz Muzeum Śląskie. Wybudowany w latach 2011–2015 kompleks jest największym centrum kongresowym w Polsce. Projekt uzyskał wiele nagród, w tym m.in.: Bryła Roku 2015, Meeting Planner Power Venue czy grand prix Nagrody Architektonicznej „Polityki” 2015.

Sala audytoryjna MCK

Wnętrze sali może pomieścić 600 osób. Ściany, sklepienie oraz siedzenia są czarne, co kontrastuje z jasnym, drewnianym obiciem podłogi. Światło jest zróżnicowane – na całym obszarze sklepienia znajdują się małe źródła światła, co znacząco zwiększa jego kontrolę.

Poza salą audytoryjną MCK posiada również halę widowiskową, która może pomieścić aż 12 000 osób. W ciągu pięciu lat funkcjonowania MCK odbywały się w nim: Europejski Kongres Gospodarczy, Kongres Prawników Polskich, Intel Extreme Masters i wiele innych wydarzeń na wielką skalę.

Nadchodzące wydarzenia w Katowicach znajdą Państwo TUTAJ.

Sala audytoryjna znajduje się w MCK przy placu Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice. Przy MCK znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych.

Bilety

Adres

MCK w Katowicach
plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.