Artyści

Inteligenci

Opis

4.7 / 5
488 ocen
Recenzje
Inteligenci to komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, która w prosty, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Anna (Izabela Kuna) i Szczepan (Wojciech Malajkat) tworzą na pozór zgrane małżeństwo reprezentujące polską inteligencję. Pewnego dnia dowiadują się, że ich starszy syn jest zamieszany w pobicie czarnoskórego kolegi. To zdarzenie zaburza rodzinną harmonię, ujawnia sekrety i prowokuje rozmowy, które na zawsze zmienią dotychczasowe życie bohaterów.

„Inteligenci” w uniwersalny sposób pokazuje losy rodziny i porusza problemy, jakie spotykają nas wszystkich. Stereotypy i etykiety, które znamy z mediów („prawak”, „lewak”, „narodowiec”, „feministka”) mocno wpływają na nasze życie i nie tak łatwo się ich pozbyć. A co najgorsze – utrudniają nam rozmowy nawet z najbliższymi.

„Inteligenci” – komedia teatralna 2022

Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Agata Kulesza tworzą w sztuce „Inteligenci” wyjątkowe role. Dzięki temu od samego początku wciągają nas w historię pełną emocji i humoru. Ten znakomity spektakl będziecie mogli zobaczyć w wielu miastach w całej Polsce. Polecamy zapoznać się z aktualnym repertuarem wydarzeń teatralnych, aby zawsze wiedzieć, co gramy w Waszej okolicy.
 

Autor: Marek Modzelewski
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
 
Maciej Łączyński/Maciej M. Tomaszewski (II rok Wydziału Aktorskiego AT w Warszawie, debiut teatralny)

Produkcja: Katarzyna Fukacz i Damian Słonina (Tito Productions)

Bilety

Recenzje (488)

2023-03-25 19:15:00 Scena Teatralna Mała Warszawa, Warszawa
Aktorzy dali z siebie wszystko. Sztuka dość krótka ok 1,5h w tym 15 minut przerwy. Ciekawa rodzina historia.
Mag
2023-03-26 18:15:00 Scena Teatralna Mała Warszawa, Warszawa
Świetny spektakl, doskonale zagrany, wciągający.
MM
2023-03-25 19:15:00 Scena Teatralna Mała Warszawa, Warszawa
Przedstawienie bardzo dobre. I byłoby 5 gwaizdek gdyby nie fakt braku klimatyzacji / wentylacji. Temperatura na widowni ze 40 stopni. Kilka osob wyszlo z przedstawienia z tego powodu. Dopóki organizator sobie z tym nie poradzi nie wrócimy do tej lokalizacji. Za takie pieniądze warto by zadbać także o komfort klienta. Poza tym stuka super i lokalizacja fajna.
Jacek
2023-03-26 18:15:00 Scena Teatralna Mała Warszawa, Warszawa
Świetny spektakl. Wspaniała gra aktorska.
ALICJA
2023-03-26 18:15:00 Scena Teatralna Mała Warszawa, Warszawa
Spektakl super, aktorzy wielkie brawa. Niestety sala bardzo słaba. Brak powietrza, słaba widoczność a siedziałam w IX rzędzie. Oglądanie Pani Izy Kuny, która często przebywała po prawej stronie sceny było bardzo utrudnione ( zza winkla ją łapałam :) ). Młody aktor Maciej Tomaszewski oglądany przeze mnie już w drugim spektaklu ( Sinatra 100+) genialny. Podsumowując - przedstawienie genialne, ale w tym miejscu byłam po raz pierwszy i ostatni.
Anka

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.