Joanna Liszowska

Bio

Joanna Liszowska to jedna z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych artystek polskiej sceny, która odniosła sukces zarówno na scenie teatralnej, jak i na ekranie telewizyjnym i kinowym. Jej kariera jest pełna sukcesów i uznania zarówno publiczności, jak i krytyków.

Urodziła się 12 grudnia 1978 roku w Krakowie. Jest artystką wielu talentów. Spełnia się zarówno jako aktorka, piosenkarka, jak i prezenterka. Swoją karierę zaczęła w 2001 roku (w tym samym roku ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie). Zadebiutowała w Teatrze Wielkim w Warszawie rolą Anny w sztuce „Siedem grzechów głównych”. W tym samym roku zdobyła wiele nagród na festiwalach piosenki artystycznej, pokazując swój niezwykły talent wokalny.

Joanna Liszowska zagrała w wielu znanych musicalach, takich jak „Chicago”, „Człowiek z La Manchy” czy „Romeo i Julia”. Występowała także w różnych teatrach, m.in. w Teatrze Startego i STU w Krakowie, Teatrze Komedia i Studio Buffo w Warszawie oraz w Operetce Krakowskiej.

Na małym ekranie Joanna Liszowska pojawiła się w popularnych serialach, takich jak „Szpital na Perypetiach”, „Kasia i Tomek”, „M jak Miłość”, „Miodowe lata”, „Psie serce”, „Na dobre i na złe” czy „Przyjaciółki”. W 2006 roku wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zajęła piąte miejsce. Rok później pokazała swoje umiejętności śpiewania w programie „Jak oni śpiewają”. W latach 2012–2013 była jurorką w programie „Got to Dance. Tylko taniec”.

Na dużym ekranie Joanna Liszowska zagrała główną rolę kobiecą w komedii „Kobiety bez wstydu”. Wystąpiła także w filmach „Całe szczęście” i „Swingersi”.

Joanna Liszowska w komediach „Pieniądze to nie wszystko” i „Niespodzianka”

Jeśli lubisz komedie o rodzinnych perypetiach i wielkich pieniądzach, nie możesz przegapić spektaklu „Pieniądze to nie wszystko” z Joanną Liszowską. Zobacz, jak bohaterowie radzą sobie z ogromną wygraną i jakich dylematów muszą stawić czoła. Śmiechu i zaskoczenia nie zabraknie!

Nie będzie brakowało także plejady, w spektaklu wystąpią: Katarzyna Figura i Kamil Krupicz.

Joanna Liszowska - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.