Hala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w Bydgoszczy

Opis

Na co dzień jest miejscem treningów i meczów siatkarskich bydgoskich klubów, ale regularnie odbywają się tutaj również wydarzenia kabaretowe i koncerty muzyczne. Bydgoska Hala „Łuczniczka” gościła już takie gwiazdy jak zespół Dżem, Cleo czy rodzinę Cugowskich, a w 2023 będzie gospodarzem imprezy „HuMore show 2023”.

Hala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w Bydgoszczy została ukończona w październiku 2002 roku. Została umiejscowiona w otoczeniu terenów zielonych przylegających do brzegu rzeki Brdy. Od momentu otwarcia, Hala „Łuczniczka" była gospodarzem dla tysięcy fanów różnych wydarzeń sportowych, muzycznych, wystawowych i pokazowych. Imprezy organizowane w „Łuczniczce" przyciągały gości z całego kraju i zagranicy. Dzięki możliwości dostosowania wnętrza hali do różnych celów, taka jak organizacja imprez sportowych, koncertów i wystaw, obiekt ten jest uznawany za uniwersalny. Położenie obiektu tuż przy parku i rzeka Brda sprawia, że można również organizować imprezy na świeżym powietrzu.

HSW Immobile Łuczniczka – imprezy, adres i parking

Niewątpliwym atutem „Łuczniczki” jest jej lokalizacja – budynek mieści się niedaleko centrum, jest dobrze skomunikowany z resztą miasta, a do obiektu przynależy także duży parking. Obiekt posiada pojemność 6 878 miejsc, w tym 5 318 miejsc na stałych trybunach, 760 miejsc na składanych trybunach oraz 800 miejsc na rozkładanych krzesłach.

Przy Hali znajduje się duży, płatny parking należący do kompleksu.

Jesienią w bydgoskiej „Łuczniczce” będą gościły gwiazdy polskiego kabaretu. Będziemy mieli przyjemność zorganizować HuMore Show 2023: „Młodzi, Moralni i goście” . Na scenie pojawią się gospodarze: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów oraz goście: Zdolni i Skromni i Igor Kwiatkowski. Na „Łuczniczce” odbędzie się także występ Kabaretu Neo-Nówka, który przyjedzie nad Brdę z nowym programem „Tradycje Polskie”.

Adres

Hala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w Bydgoszczy
Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.